Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz Yutani #59938 üzenetére

    Nekem a kedvenc demóm tőlük se nem Ruby, se nem story nélküliek. A "The Leo" nevezetű, amit a HD7900-as sorozattal mutattak be: [link] . :)

    #59939 PuMbA : Jelenleg ha benézek a kiskerekbe, Nv-től azt látom, hogy vehetek egekbe árazott 4080/4090-et, vagy az árához képest szvsz alulteljesítő 4070Ti-t. A piros oldalról ár/értékben számomra sokkal szimpatikusabb a 7900 XT. Bőven rendben van az építési minőség, bőven elég a memória mennyiség, raszterben ott van a 4070Ti/4080 között, és RT-ben is van kellő ereje, mindezt ~4070Ti áron. Hab a tortán, hogy CPU-ból is elég jópár címben gyengébb is alá. DLSS/FSR meg Ai buzzwordökre én már immunis vagyok, köszönöm, láttam eleget. :) Működjön inkább normálisan natívban, annyi FPS-el, amire képes.

    "RTX Overdrive mód DLSS 3-mal"
    Na, ezek a pontok, amikor én már így vagyok marketing-szagtól: [link] (Star Trek-es double facepalm mém, ha esetleg nem élne a link :) ).

    De sajnos nekem is úgy fest, hogy a nagy pénzt a Ryzen vonal hozza, és inkább oda vannak csoportosítva a nagyobb erőforrások. Sajnos könnyen lehet, hogy nincs annyi gyártó/tervező kapacitás, hogy mindkét piacon kihozhassák magukból a maximumot.

    #59940 Yany : A szomorú hírem, hogy a 3. versenyzőtől marad a piac ugyanúgy oligopólium, ahogy most is az.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák