Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Senki9876

    tag

    válasz Petykemano #45915 üzenetére

    "(De lassan át kéne nevezni a topicot "abu találgatós"-ra)"
    :DDD

    "Nem törődöm azzal, hogy az emberek nem ismernek, azzal törődöm, hogy nem ismerem az embereket." Kung Fu-Ce

  • #82819712

    törölt tag

    válasz Petykemano #45915 üzenetére

    Ajj nagyon tudod Petyke melyik témára nem tudok nem reagálni :B
    Senki9876 amúgy Te nem a Pepeeeee vagy ?

    Megkérjük ABU-t ha nem köti PHval titokszerződés írja már le ide, 10 mondatban jól van e és akkor mindenki megnyugszik.

    Megmondom őszintén nem mertem a témával poénkodni sem mert ha valaki súlyos beteg lenne és úgy szólsz be akkor nagyon megbánnád magad felé...ezt azért gondolja mindenki magában át!

    Szerintem nincs azzal baj ha AMD promó van PHs cikkekben.
    Minden cég költ erre bizonyos összeget, hogy miért szép miért jó.
    Miért őt válasszák. Sőt PHnak jól is jönne egy komolyabb Asus Magyarország szerződés is...
    Mondom ezt úgy hogy pont most hívott vissza Asus bizonyos szériaszámokat :DDD csak ezt itt nem írtuk le, meg AMD felbontotta a szerződését Ferrarival és Mercedes mellett voksolt le, tehát apró hírek vannak csak nem olyanok amiket emberek várnak.
    Adored Tv ismét aktív úgy is hogy néha evolúcióról csinál videót
    de IT-ről is irogat hogy Still Something Wrong At Radeon :DDD
    Influencereknél ezt úgy oldják meg hogy kiteszi az X-et ha promótált. Csonti jó példa erre Magyar Gamerben youtubbereknél , ő elmondja neki ezért fizettek hogy játsszon valamivel de ettől függetlenül a saját véleményét fogja leírni afelett hogy ismerteti amit kell ! Így korrekt ebben megegyezhetünk ? De MSI-nek , "Devil"-éknek, Sapphire-nek is kellene egy hely magyarországon ahol szakmailag elmondják, az adott kártya mivel több mint más piaci szereplőké. ezt csinálják ugyan bizonyos youtubberek csak sok a csúsztatás, meg ha bolt csinálja a részrehajlást haszon miatt .
    Volt pl a Phil Spencer-es Podcast Xboxról, Moore's Law Is Dead-re is érdemes oda sandítgatni meg apisak is ontja az APUkról a híreket.
    Ez a 4800h-notebook is elég ígéretes. Az hogy itt mikről akarnak beszélni (Big navi, big navi) az más kérdés...
    Az hogy Raja 4 rétegű (Tile) GPUjáról többet tudunk mint az AMD big navijáról azon már meg sem lepődök Raja mindig nyíltabb volt. AMD most zárt kifele leak mentesebb lett jóval...
    és a 3D elrendezésre azért csak felkapjuk a fejünket mert sokan nagyon vágynak már valami valóban új technikai újdonságra és nem erre a +15% dologra.
    Amúgy nagyon nagy gáz van a driver szintem, be is vágtam 5700 szobába egy hibarészletezőt ,ez a fekete képernyő kezdi túlnőni AMD-n, valaki már elkezdett összeesküvéseket szőni.

    Amúgy azért jó PH mert pl Cifu meg Pinkidémon is tudott nekem újat mondani a héten, ezért jó a sokféle szakember egy helyen mert mélységet tud adni a beszélgetéseknek...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák