Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Menthirist

    veterán

    válasz nubreed #15712 üzenetére

    Egyrészt igen, te vagy félreinformálba abban, hogy a fury mindenképp agyonveri a 980 Ti-t. Eddig is találgatások voltak (lehet már a sima fury is eléri a 980 Ti-t, stb), de csodák nincsenek, nem fog egyik oldal sem hirtelen 50%-al gyorsabb kártyát kihozni egy hónappal a másik csúcskártyájának megjelenése után. Legalábbis nem azonos áron. Azonos áron kb azonos teljesítményt lehet várni.
    Ezen kívül a chartban is aranyos, amikor egy kártyát középmezőnybe tesznek azáltal, hogy egy adott kártya 2-3 különböző mértékű OC-je és SLI-k is előtte vannak. Vagy legalábbis az én úgy látnám korrektnek, ha mondjuk elé betesznek egy 980 Ti-t mondjuk 1300-on hogy ez veri, de utána nem írjuk hogy de veri az 1350 és 1450-es is :). Dupla 980 Ti meg naná hogy veri a bagázst :)

    Amúgy mint mondtam, én azt várom hogy programfüggően 5-10% legyen oda-vissza a különbség. Amennyiben 4-5 fps eltérés van egy OC Ti és eközött mondjuk 4k-ban (45 vs 50 mondjuk), az már kevéssé zavar.

    [ Szerkesztve ]

    Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

Új hozzászólás Aktív témák