Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vezeralmos2

    senior tag

    válasz iceQ! #33652 üzenetére

    Van több lehetőséged:
    A legjobb hűtésteljesítményt természetesen egy jó drága 360-as vízzel kapnád meg.

    Vehetsz nagyobb, dupla tornyos hűtőt is, viszont nem leszel vele sokkal beljebb, a mostani tornyodnak sem okoz gondot 110-120 watt eldisszipálása szinte langyosodás nélkül, ráadásul a hűtőd direkt kontakt hőcsöves, ami kifejezetten előnyös lehet a Ryzenhez mert közvetlen a hőcsövek érintkeznek a kupakkal.
    A cél, hogy minél alacsonyabb hőmérsékleten tartsd a CPU kupakot, emiatt nem árt ha újrapasztázod például Thermal Grizzly Kyronaut Extreme pasztával, és a hőcsövek számára a legjobb pozíció, ha álló helyzetben van a hűtő(fekvő gépház).

    És úgy látom 3080ti kártyát vettél, a házadba fűtő videókártya pedig kifejezetten nagyon rossz hatással van az X3D processzor hőmérsékletésre, mivel nem árt ha közel szobahőmérsékleten marad a kupak, az a kártya pedig garantáltan felmelegít mindent maga körül.

    Az én gépházamban(Zalman S4 Plus) nagyjából teljesen hideg marad a levegő teljes terhelésen is, 3 ház ventilátor, fektetve van elhelyezve, és blower videókártyát használok.
    Volt benne már sima 980ti, az nekem is befűtötte az egészet, úgyhogy én amiatt vágattam le egyedi plexit, kivágással a videókártya felett.

    A Sandy Bridge legendája

  • CJ4567

    veterán

    válasz iceQ! #33652 üzenetére

    Ha olyan a játék, akkor én is belefutok a 80-82 fokba, pedig egy Asus AP201 Mesh házam van, 5 ventilátorral (alul kettő 120, hátul egy 120, felül kettő 140), és a procin egy Thermálright PA120 ül :)
    3080 még alulfeszelve is azért fűt. Cyberpunk 2077 és Dead Space az, ahol a 80 fok nem hihetetlen :)
    Önmagában a Cinebench alatt éri ezt csak el. (Meg P95, de azt hagyjuk.)

    [ Szerkesztve ]

    No Sana No Life

Új hozzászólás Aktív témák