Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • apa111

    aktív tag

    válasz Envo_ #7164 üzenetére

    Amit irtam jó tanácsként segitő szándékkal tettem nem okoskodni akartam, de egy egyszerű elosztóval is megoldhatod ami nem kerül cori7 árában ezt már talán mások is leirták,a többit amit ilyen egyszerüen leirtam nyilván nem olyan egyszerü mintha egy szakit kérdezel.Viszont ha van rá cash akkor egy lakástüzet is el tudod háritani/ elektronikai szempontból/ Mindenkinek egyéni mérlegelés.Viszont a héten gyönyörű idő lesz, most már váltsunk vissza ebbe tartozó RIZSÁKRA fel tedtem egy" hsz "ezelött egy kérdést erre jó lett volna kapni választ mert lehet jön a kövi risza és jó lenne a maxot ki hozni belöle,nem mintha bajom lenne az ASUS b350 -el,de ha abban csak 3200 megy a ram az x-es meg 4000 az jobb :) :) :) Na kedves fórumtársak a kérdés az lenne az AGESA biós 1.006 ha jól tudom ami ki fog jönni juni végén az csak az x-es lapokon fogja 4000mhz ram támogatást vagy a b350 is fogja tudni??? :F :F És még egy kérdésem lenne akinek van r1600-a irna egy összegző tapasztalatot egy két szintetikus teszttel alátámasztva/nekem jó a szintetikus is ebbül is le tudom vonni magamnak amire kell/ Hállás lennék :R :R :R :R :R Na és szép napot mindenkinek ;] ;] ;]

Új hozzászólás Aktív témák