Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jack@l

    veterán

    válasz Malibutomi #1537 üzenetére

    Jahogy ennek kell örülni és meg se kell nézni mi van multiban... My bad :)

    @andio: Jól értem hogy a gyrek kiszámolta 1 program alapján a két proci ipc-jét és abból levonta a következtetést, hogy se a brodwel-e se a kaby nem tud annyit mint a ryzen?

    [ Szerkesztve ]

    A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

  • IstvánLászló

    senior tag

    válasz Malibutomi #1537 üzenetére

    Latom a lényeget amit mondasz, igen megerősítem én is amit éppen is mondasz hogy: Az AMD gőzerővel dolgozik és nem is alszik mert, így a bios fejlesztők is gondoskodhatnak is frissítésről.
    A lényeg tudomásom szerint már a 4-dik bios frissítést is kiadták és igen igen komoly FPS növekedést tapasztaltak és én is erre számítottam is már több fórumon is 4-órája őrülnek.
    Az FPS értéke elérte a 144 és fölötti eredményt játékokban és mi is lesz vagy lehet 24-óramúlva?
    Szerintem még-stabilabb és gyorsabb működésre is számíthatok én is remélem, itt ez a fontos mindenkinek.
    A lényeg nem vagyok egy cpu guru de idáig nem is tévedtem, reggel 10-órától követem a helyzetet de nem csalódtam semmiben: AMD Ryzen 7 hozza az elvártakat, én ennek csak is őrülni tudok. :C
    A véleményemet minden elfogultság nélkül mondom és írtam is le.
    A holnap eredményeit is várom hogy mi is lesz, de most már mennem kell aludni mert elfáradtam..
    Tisztelettel és üdvözlettel: István László

    Privátot ne írjál csak ha fontos, válaszolok biztosan. Köszönöm mindenkinek türelmét idejét segítségét.

Új hozzászólás Aktív témák