Új hozzászólás Aktív témák

  • Plasticbomb

    addikt

    válasz zzola #3338 üzenetére

    Aki hajlandó áldozni rá, és itt ne a magyarok közötti hajlandóságot nézd, mert nem elég nagy piac, nem mérvadó.
    Valamint engem pl miért érdekelne, hogy egyeseknek megfelel a fullhd, mikor nekem zavaró volt (32" kb 80cmről baromira zavaróak a pixelek, amikor olvasol, írsz rajta, játéknál kevésbé, de ott is érzed, és zavar, ha időnként feltűnik. Ezért vettem 4k-t, meg valamivel nagyobbat akartam, mert ágyból is ugyanazt a kijelzőt nézem, igy 43" 4k lett, és most, hogy nemrég változott a környezet, még nagyobb is simán elférne, olyan 60" körül, és akkor a mostani ágyból nézéskor nem tűnne kicsinek...)?

    Cseneles, magadból indulsz ki te is, ne tedd, nem mindenki ugyanúgy gondolkodik, mint te, és zzola, illetve nem mindenki ugyanazon körülmények között él (Ezalatt értsd pl azt, hogy lehet nekem a 60-80cm távolság a kényelmes a monitortól, míg másnak a 2m.).

    Most hogy is állnak a biosokkal a gyártók, kijöttek már a múltkori nagy amd-s frissítéssel megpakolt új biosok?

    [ Szerkesztve ]

    ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

Új hozzászólás Aktív témák