Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz chopin42 #11114 üzenetére

    Ahogy nézegetem a lapokat (mATX/ITX csak, M.2 foglalattal, max. ca. 35k Ft)... háát, az olcsó Asusoknál hűtetlen a VRM, enyhén drágák ehhez képest. Giga nem tetszik, AM2 időkben volt, szerettem, de ezek valahogy furán vannak elhelyezve csatik és nem szépek (szempont, amióta ablakos a ház és az asztalon van). Asrock gyenge volt AM3+ időkben, de a AB350M Pro4 tetszik, VRM hűtést lehet cserélni, csatik elhelyezése jó, hátlapon a PS/2 helyett lehetne USB, de annyi baj legyen. Kicsit aggaszt a sok SMD alkatrész a proci körül, ázásnál nem szerencsés. 3+3 fázis, nem tudom mire elég... Van itt akinek ilyen lap van? :U

    És a MSI B350M MORTAR ARCTIC... még mindig ez a favoritom. Szép, a csatik rendben, bár a SATA 1-2 nem elforgatott, h k** be aki tervezte. 4+2, csak a proci VRM-et tudnám vizezni, de nagy memória OC nem is terv.
    A következő lépcső kicsit drágábban, de már ITX méretben a GIGABYTE GA-AB350N-Gaming WIFI, sok extrával, ami nekem nem kell igazán. 4+2 fázis, csatik elég hülye helyeken, VRM vizezés szvsz macerás lenne. Más normális lapot nem igazán találok :U

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák