Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csabro

    tag

    válasz SimonYana #5539 üzenetére

    Irtad, hogy a heten lesz 2db 290-ed.... most ez mar biztos, vagy varsz meg amig a mantle "bizonyit"? En szivesen megvennem mar a 2db msi 290 gaming 4g-t, mert na..... en is maximalista vagyok es ha bika akkor tenyleg bika legyen a gep, igaz nem keves penzbe kerulne a ket kartya, de halistennek jol alakitottam/alakult a sorsom es van ravalo. Eddig csakis a 290x lightning-re vartam, (oszinte leszek reszben az ereje miatt, habar ugy tunik annyira nem lesz bika a tobbihez kepest, reszben pedig a kinezete miatt, mert nagyon hardcore ahogy fest es szegyen-nem szegyen plexis hazam van es jo erzes ha jatek vagy gepezes kozbe oldalra pillantok es jol fest a gep. :D De most azert elbizonytalanodtam, mert talaltam 430 CHF-korul 290 gaming-et es ha kiszamolom 2db abbol 860 CHF, namost... 730 CHF az az nvidia amiert en penzt adnek ki EVGA GTX 780Ti SC ACX, de az tularazott, mivel majdnem annyiba kerul mint a ket AMD, de teljesitmenybe elviekben meg sem kozeliti azok egyuttes erejet. A lightning meg lesz vagy 650 CHF korul az se eri meg mert az meg megint nem erosebb a 290-nel annyival, hogy megerje azt a felarat. Csak most hogy par kollega elobb irta, hogy a ket 290 bajos egyutt driver tekintetebe es hogy nem annyira nagyszam, mar beingott a lec, hogy lehet megis az egy magos "top" nvidia kellene, de eleg nehez donteni, amig nincs mantle teszt. (az jo pont szerintem, hoyg eleg nagy nevu jatek cegek allnak a mantle mellett) Lenyeg a lenyeg en addig felve vallalnam be a ket amd-t, amig egy emberes teszt ki nem jon, hogy valoban mi lett belole. :U Remelem az ujabb szallitmanyokat, mire tudunk donteni nem kapkodjak el megint a "torpok" asasra.... :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák