Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Danecay

    addikt

    válasz MaddeNNNN #39207 üzenetére

    "Nem kell órákig szenvedni vele. Beállítod, pár perc furmark és rögtön kiderül, hogy fagy-e az órajel és a feszültség miatt. Az, hogy van olyan játék ahol megfagy a kép és kilép kétlem, hogy egyedül az AMD hibája lenne. Lehet a memória is, lehet a játék is(főleg, ha virágbolti verzió)."

    De hiszen ezt már végigjátszottam a Superposition-al mit ahogy korábban írtam, így jött ki a 1090mV később a FC fagyása miatt növeltem rajta 5mV-t mit már korábban írtam. Most meg kezdjem el azt tesztelgetni egy másik benchmarkal, hogy a gyárilag hozzárendelt feszültséggel bírja e miközben már kiteszteltem, hogy alulfeszelve is tudja? Nem értem!
    Mindegy, majd kipróbálom Auto-n.
    Ezt az áramfelvételi korlátot (Power Limit) még érteném is ha automatán hagynám, hogy szabályozza a feszültséget a driver a manuálisan beállított frekvenciákhoz viszonyítva abban a tartományban amiben az adott Power Limit engedi, de ha én megmondom neki konkrétan, hogy mV pontosan mennyit kapjanak az egyes állapotok akkor nem értem, hogy ebbe a Power Limit már minek szól bele, miért aktív egyáltalán? Legyen egyik vagy másik de ne mindkettő egyidejüleg! Persze lehet, hogy még mindig én nem értem ezt az egész s*arakodást, lehet hagyom is a fenébe. Még ha éjjel nappal játszanék sem hiszem, hogy ezen múlna a megélhetésem, de úgy, hogy 2 hónap alatt nem játszottam szerintem 5 óránál többet vagy még annyit sem, nem ér annyit az egész. Szerintem többet teszteltem mint amennyit játszottam és van egy olyan gyanúm, hogy itt a topicban is több olyan fórumozó van akiknek az maga a játék, hogy elbíbelődnek és a végletekig kiélezik a beállításokat a nélkül, hogy ténylegesen játszanának is valamivel :)

Új hozzászólás Aktív témák