Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jeni

    félisten

    válasz Steve198310 #41617 üzenetére

    nem hinném,hogy ezt bemerik vállalni,hogy az összeset emiatt újra javítsák a saját kontójukra?
    Ez amolyan Intel mizéria mint anno a P67 Intel vezérlőknél,hogy gyártási hibásak voltak,hogy a B2-s lapokat ingyen cserélték a javított B3-ra

  • #77081088

    törölt tag

    válasz Steve198310 #41617 üzenetére

    Szerintem a HD78xx Black Screen probléma után nem fognak ilyen "baklövést" megengedni maguknak. Ez eléggé betenne nekik a piacon.

    #41616) tailor74
    Nincs más játék elérhetőségemben amit tudnék próbálni, de szerintem ez is bőségesen megdolgoztatja, mert végig 99%-on megy a GPU. És érdekes, mert nem melegszik annyira,max 63C°-ra ment fel végig.
    Jó lenne tudni hogy ez csak valami driver féle probléma,és egy esetleges bios,vagy VGA driver update megoldaná... Mert annyira nincs kedvem több hétig gép nélkül maradni. Bár azt is simán bevállalom, ha cserélik a karit szó nélkül egy kifogástalan darabra.

    Reggeli tesztelésemkor kezdtem kicsit megörülni,mert először azt figyeltem meg,hogy ha az MSI AB fut,akkor végig előjött a hiba,nélküle pedig nem. 5 próbálkozásból 5x bejött. Aztán gondoltam levideózom úgy a hibát hogy fut az AB, de nem monitorozok,és egyszerűen nem jött elő a hiba ugyan azon a mapon, többszöri próbálkozásra sem.

    #41619) Pancsermeste

    Nekem nem kellett hogy a gépet újra indítsam,egyszerűen kiléptem a játékból és vissza,és volt hogy előjött,volt hogy nem. Graf minden ultrán van,és 4x MSAA,tehát az is maxon. És ahogy fentebb írtam,én az MSI AB-re gyanakodtam először,hogy az zavar be a karinak, de utólag mindegy volt hogy fut e vagy sem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák