Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • V!ck

    aktív tag

    válasz ViZion #4638 üzenetére

    *ponról rendeltem, 88.600-ért asszem, ott volt a legolcsóbb. Viszont a legerősebb modellt. Ezen kívül van a sima GTR és az RS is, de az RS ha jól tudom referencia nyákos és gyengébb a hűtése is, eggyel kevesebb a heatpipe (állítólag), az ugrált 80-84k között. A GTR és GTR BE az most is 94k, ahogy nézem :F
    Vélemény? Az eddigi legminőségibb kártyám, nagyon masszív, nagyon megy, halk, tuningban baromi jó, 1400-on stabil alapfeszen, 1430-on már csak épphogy, viszont kis plusz fesszel elmegy 1475-ig :DDD
    A RAM simán bírja 2250-en, bár szerintem ezt mindegyik tudja. Nem tudok rá egy rosszat sem mondani, nincs semmilyen anomália, mondjuk az R9 380-nal sem volt, illetve egyik kártyámmal sem. Nem volt DDU, simán betoltam a kártyát, feldobtam az új drivert és kész. Kétmegjelenítős használat mellette magasban ragadt RAM órajelről olvasok sokaknál, nálam ilyen gond nincs, 300/300-on kavar asztalon. (Bár az R9 380-nál sem volt ilyen gondom.)
    Játékok? Kicsit le vagyok maradva, egyelőre DOOM-ozok, minden maxon (nightmare textures, FXAA-val) van és bő 100fps, sehol egy röccenés, akadás. Dying light-ba csak belenéztem, stabil 60 fps vsync-kel, anélkül 75-80 körül teper ha jól emlékszem. Firestrike-ban megléptem a 15k graphics score-t, ha esetleg ez számít :)
    Assetto Corsával szoktam rendszeresen játszani, főleg a Nordschleifén, 20 AI-val, minden ultrán, 70-80 fps megvan :)
    Hirtelen ennyi ami eszembe jutott.

    [ Szerkesztve ]

    Egyszer azt hittem, hogy tévedtem, de tévedtem.

Új hozzászólás Aktív témák