Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jokeph

    nagyúr

    válasz Frawly #63031 üzenetére

    P4-nél az a poén, hogy volt 1,8-as Northwood nekem, (gyárilag 3 GHZ-es volt), 3,06 GHZ-en használtam éveken át i845PE Asus lapban, a következő 2,8-as Prescott abszolút csalódás volt, dacára a 875-ös lapjaimnak (Abit IC7-G és MSI 875P NEO-FISR2)... többet evett, kazán módon fűtött és marginálisan volt gyorsabb... :(

    C2D:

    véleményem szerint a core architektúra piszok jól sikerült, részben ezt tudom elképzelni, hogy még ma is használható, meg ugye ebből származik az összes core i is, illetve valóban le van lassítva a fejlődés... :K

    ennyi év távlatából van mit ekézni az FX-en is, meg a P4-en is.

    Mindkét gyártó ismeretlen ösvényre lépett, túl sok újdonságot akartak egyszerre bevezetni, a többi meg már történelem. ;]

    Ha anno 2003-ban jobban képben lettem volna, sosem veszem a P4-et, vagy vettem volna egy PIII 1,2 Tualatin-t, vagy s462-es Athlont, szerintem mindegyikkel jobban jártam volna. :K
    Meg kevesebbért is kijött volna.

    [ Szerkesztve ]

    RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

Új hozzászólás Aktív témák