Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bacsis

    Közösségépítő

    válasz #95904256 #2295 üzenetére

    Érdekes, mert eddig nem indult el... most hogy 2X1740en megy a prockó elindult...
    Lehet hogy van benne egy olyan CPU teszt, amit lefuttat, s ha elég a teljesítmény akkor elindítja a játékot, ha nem, akkor meg cseszd meg van... mondjuk úgy pl, hogy van benne egy beépített "3Dmark" és ha elér mondjuk "5000pontot" elindul a játék, ha nem éri el a gép, akkor nem.. s így nem az órajelet vizsgálja meg hogy milyen utasításkészlet van a prociba, hanem a nyers erejét számolja a játék a procinak... Remélem érterd, értitek mire gondolok :B
    Hogy milyen élmény? felpörgető :K amikor beadta az intrót, a szívem nagyon hevsen kezdett verni, s azt mondtam magamban: talán most... bejelentkezett a menü, ekkor jött a 2. adrenalin löket :B s indítottam is a single player módot, persze csont minimumba, hisz 3GHz-es p4 kell neki minimumba ;] szépen betöltött a játék, s a kezdő töltögetés és laggolás után beállt a játék 25-30-35 FPS-re felkiáltottam, elkezdtem hentelni az ellent, közben ujjongattam örömömben, és csípkedtem magam, hogy álmodom-e!
    Kb azt éreztem, amikor te 900MHz fölé vitted a K6-III+-t egyszerűen leírhatatlan, és hihetetlen :R

Új hozzászólás Aktív témák