Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lee56

    őstag

    válasz ViZion #49224 üzenetére

    Asus support-hoz volt szerencsém már nekem is.. Ezzel a giga lappal 10-ed annyi probléma miatt kellett az ő supportjukhoz fordulni, de 10x annyira segítőkészek voltak, szóval ez is kb egyéni megítélés, ki mivel találkozott és akkor éppen milyen volt a support egyes cégeknél. Általánosságban nem tennék én ilyen merész kijelentést, hogy egyik is jobb lenne a másiknál ezen a téren. :)

    Az egyedüli amit fel tudok nekik róni itt (AM3+) hogy túl sok féle rev-et csináltak, főleg az FXA-UD3-asoknál, és néhány köztes revvel tényleg voltak is problémák 1.0 - 4.0 között volt vagy 5 állomás.. De a két véglet legalább jó lett, nagyon is. 970es UD3P lapjuknál meg ár/értékben szerintem nincs jobb jelenleg FX-ek alá.

    Giga szoftvert meg nem használok, lehet ott nem állnak a helyzet magaslatán, de lapoknál a BIOS-aik - az akkori híresztelésekkel ellentétben nem okoztak gondot, eddig legalábbis 3+éve már, pedig frissítettem is vagy 5x, bétára persze csak ritkán, de most is a leguccsót használom, gond nélkül..

    [ Szerkesztve ]

    No Comment

Új hozzászólás Aktív témák