Aktív témák

  • Cpt. Zsöci

    tag

    Na akkor most cáfolom a ''Palomino nem tuningolható'' hozzászólásokat...
    Nekem egy 1600+-os AGOIA steppinges procim van ami ugye 10.5*133=1396MHz (1,4GHz).
    Na most nekem néhány nappal ezelőttig ment 2100+ként (paloból, ha jól tudom 2200+ volt a legnagyobb), vagyis 10,5*166=1743MHz-en duruzsolt. Persze tudom ez ''csak'' 350Mhz-es növekedés, de itt ez már így is kb 25%-os teljesítmény növekedés.
    Néhány napja viszont Catalyst-ot és más (alaplapi) drivereket frissítettem és azóta sajnos csak alacsonyabb fsb-n megy... Most nem néztem meg a végét, csak levittem 10,5*162=1701ra (2000+), mert még nem volt időm...

    De lenne 2 kérdésem:
    1. Palominonak meddig lehet emelni a feszt? Mert azzal eddig még nagyon nem szórakoztam.
    2. Érdemes szorzózárral bajlódni? vagy nem ér meg annyit az egész, úgysem lesz gyorsabb...

    Merthogy eddig ugye PC2700-as Samsung ramjaimat tudtam 166-on hajtani, de így most 162-kell ami ebből a szempontból elég rossz, hiszen a Ram szorzóm vagy 2X-es és akkor 324Mhzen ''alulhajtom'' őket, vagy 2,4X-es ami kb 389Mhz, amit pedig szerintem (igazat megvallva még nem próbáltam, de szinte biztos) nem bírnak...

    ''Destiny may know where you live, my squids, but will you be home when it comes over to play?''

Aktív témák