Keresés

Aktív témák

  • Paja

    csendes tag

    szerintem akkor tud valaki objektív véleményt alkotni, ha ismeri mind 2 gyártó megoldását
    Én egy kisker boltban dolgozom, azt tesztelek le , amit csak akarok. Szerintem azok az AMD-sek
    akik már régi motorosoknak mondják magukat, mind Intellel kezték. Csak amikor kellett tudtak és akartak váltani. Olyan felhasználót viszont keveset ismerek aki Intelről átállt volna AMD-re és azt megbánva visszatért. Ha pl. kiválasztunk egy embert akinek fogalma sincs a processzorok múltjáról és jelenéről, nem ismeri az Intelt és az AMD-t, és bemutatnánk neki a 2 rendszert nem kérdéses, melyiket választaná...

  • Paja

    csendes tag

    Egy hűtőfelrakás szerintem még nem számít szakmunkának. Ha valaki gépet akar venni, fogalma sincs, hogy milyet és szeretné, ha ajánlanék neki valamit, biztos, hogy Intelt ajánlok neki.
    Azért tűnik úgy, mintha több gond lenne az AMD-s gépekkel ( és nem a procikkal!!!),mert sok olyan ember vesz AMD-t, aki azért veszi, mert azt mondták most az a jó. Ezek azok akik visszahozzák a gépet mert fagy, közben meg azt sem tudják mi a via4in1

Aktív témák