Aktív témák

  • Bogyó bá'

    nagyúr

    Hali mindenkinek!

    Az alábbiakkal kapcsolatban kérem a tanácsotokat:
    Gépbővités előtt állok, az anyagi lehetőségeim erősen behatároltak, igy - nem kis részben a Prohardver fórumozóinak hatása miatt is - 8 évnyi megrögzött INTEL-fanatizmus után úgy döntöttem, hogy AMD-s platformra váltok. Voltak (és vannak) ugyan félelmeim, de a sok-sok AMD vs. INTEL vita végigolvasása után már azért bele merek vágni a cserébe.
    A gépeim eddig sem voltak soha élvonalbeli teljesitményüek, viszont mindig márkás alaplapot, memóriát, grafkártyát használtam, igy a ''szivás '' topicokból ismert problémák előttem mindeddig teljesen ismeretlenek voltak. Mindig minden flottul üzemelt, pedig szeretek a gépen kipróbálni dolgokat (pl.proci, grafkártya húzása, rendszeres Bios és driverfrissitések, stb.)

    A lényeg röviden: az elhatározás már meg van, a fórumokon elhangzott vélemények, illetve a cikkek alapján kinéztem magamnak egy konkrét konfigurációt, és erről kérnék véleményeket . A lényeg a STABILITÁS, semmi más nem számit. Kérnék infót az esetleg mások által már ismert hardver-kompatibilitási problémákról.

    A jelenlegi konfigom (nincs vele mit dicsekedni:))

    Amit kinéztem magamnak:

    Codegen ház, 300W-os táppal (ezt már megvettem)
    AMD XP2000+ proci (remélem, hogy nem szorzózáras), TBred B
    a procin a TITAN cooler maradna, ha lehet
    Gigabyte GA7-VAX alaplap
    256MByte/333MHz-es Samsung DDR ram-modul
    Grafkártya, és minden más marad........:)***

    Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

Aktív témák