Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • grigo

    őstag

    válasz randras_83 #49226 üzenetére

    Ez viszont nekem bejön.
    Amúgy igazságtalanok vagyunk, legalábbis szerintem részben. Én is idegenkedem az ff kontrasztcunamitól, de idővel arra is rájöttem, hogy csak azért mert lépten nyomon azt látni, hogy a kis trónörökös a családban elhatározza, hogy ő innentől photography lesz, vesz hát egy gépet, de hát mit csináljon vele? Kimegyek az utcára és lődözök automatán aztán ha szar lesz átrakom fekete-fehérbe, merazművészi, aztán elhúzok értékeket szélsőségbe és azt mondom ez így művészet. Ha kicsit szolidabbak a tervek akkor lemegyek egy aluljáróba és belelődözök a tömegbe, átrakom ff-be és mögé rakok valami nagyon mély mögöttes tartalmat, hogy mit akarok kifejezni, aztán rárakom, hogy töpörtyű photography és valami nagyon modoros szöveggel berakom egy facebook csoportba.

    Ez alapján bennem már kialakult egy ellenérzés, időről időre próbálkozok ff képekkel de saját magamtól is kivagyok ilyenkor és 99%-ban törlés lesz. Sajnos ezen az ellenérzésen kell áttörni az olyanoknak mint Fandango (majdnem Fandit írtam :D ) akik hiába tolják elém a vonalakat, textúrákat, formákat stb, halmozottan hátrányos helyzeben vannak a 14 éves photographyk miatt.

    Amúgy jó reggelt jó kávét kívánok mindenkinek :D

    (#49214) Econ Ezt nálam is rendbe kellene tenni és keresni valami jó leírást vagy tutorialt hozzá.

    [ Szerkesztve ]

    https://www.flickr.com/photos/120343053@N04/

  • rekid

    addikt

    válasz randras_83 #49226 üzenetére

    Nem kalibrált monitoron nézem de ez nekem lila. :F

    (#49223) Fandango: 3. király lett. :)

    Gyáva népnek nincs hazája!

Új hozzászólás Aktív témák