Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • marcitp

    őstag

    válasz g.killer #47623 üzenetére

    Nem szòltam volna hozzá a képedhez, de m3ss rámkérdezett.
    Látod, ennyire szubjektív egy kép megítélése... De az alapján, hogy mennyi energia van egy képben sztem(!) nem érdemes összehasonlítgatni kèt képet.
    Ja, igen, és volt olyan képed is, ami másnak volt "kapáslövés", nekem meg nagyon bejött. Sztem nincs ebben semmi különös :)

    https://www.flickr.com/photos/131261609@N06/

  • torzo

    őstag

    válasz g.killer #47623 üzenetére

    Te, figyi! A fotózásban nincs olyan, hogy fiatal, meg öreg. Van jó fotós, van zseniálisan jó fotós és van reménytelen. A kép nem a felszereléstől jó. Millió példát tudnék mutatni, hogy 200 k felszereléssel mit lehet alkotni, hogyan lehet szinte megszégyeníteni a milliós optikákkal felszerelt kompetitorokat.

    Feléd mindig kemény leszek, mert látom, érzem, hogy tehetséges vagy.

    M3ss kib@szott egy alak! Nem ismerek nála tehetségesebb szakit. Coxer még ugyanez a kategória, meg Forceberg. Ha valakit kihagytam, elnézést kérek! Ezek tényleg csak példák!

    Szóval hajrá! Dolgozz! Képelj! És ne zavarjon, ha oltalak! Értsd, tudd, hogy miért teszem!

    [ Szerkesztve ]

  • marcitp

    őstag

    válasz g.killer #47623 üzenetére

    exif meg minden hasonló info ott azért fontos, hogy mennyi energia van egy adott képben,
    nem tudom, sztem nem. Mint önálló kép: nem számít. Kezdjek minden képet azzal, "mi" az exif? :D

    2 hónapja még másképp láttam, pont torzo képe miatt. Amikor berakta a sas (?) képet, amint kiemeli a halat. Aztán leírta, hogy etetett helyen volt a dolog....ekkor bennem is az merült fel, mint talán ed parker írt, hogy onnan egy ovis is meglövi. Hát nem.
    Na most ez mennyit von le a kép valódi értékéből? A kép nagyon jó.
    A lehetőséget szintén a fotós teremtette elő. Szintén az ő érdeme. Meg tudta lőni jól: szintén.
    Szóval szerintem csak savanyú a szőlő, sajnos erre jöttem rá, pedig absz nem vagyok "szőlős" alkat, de ezen eltémázgattam kb 2-3 napot magamban háttér process-ként. :P
    A másik dolog, amikor betámadták sokan az unalmas madár fotókat, azt sem értettem. :U
    Mi van, ha valakinek az a témája? Akkor utáljuk? Vagy folyamatosan épületek jönnek ff-ben, mert azt szereti? vagy a makrók, vagy a csajos portrék? Vagy a végén megutáljuk az "unalmas" csajokat? :DDD
    Hozni kell mást is - aki unalmasnak találja- , de témától függetlenül egy kép vagy jó, vagy kevésbé.
    És lehet véleményezni. De fogadjuk már el és tartsuk tiszteletben, hogy szinte mindenkinek más a kedvence, ahol "jó".
    Ja! : szerintem! :))
    lehet, kapok a p.fámra ezért a posztért, de akkoris így gondolom.

    https://www.flickr.com/photos/131261609@N06/

Új hozzászólás Aktív témák