Új hozzászólás Aktív témák

  • Vincsó

    aktív tag

    Sziasztok

    Gondoltam leírom ide ha már úgyse tudok aludni....
    Tegnap hajnalban álmodtam:Nos a szobám tele van gyertyákkal és ha rájuk nézek meghalok.... vagy valami ilyesmi ez még nem is olyan szörnyű.... aztán puskával van tele a következő pillanatban és mindegyik csőre töltve az ágyamra néz... barátnőm mellettem aludt és álmomba meg akartam védeni és azt álmodtam ,hogy betakarom a fejét is ,hogy ne lássa ezeket és nagyon meg akartam védeni ezért azt mondtam neki ,hogy bujjon a hátam mögé...bár csak álom lett volna ez a része. Ez a dolog mármint ,hogy ezeket csinálom vele meg is történt de fogalmam se volt ,hogy mit csinálok és ő hihetetlen módon megijedt ettől mert, arra kelt fel ,hogy szorítom rá a takarót és épp a nyakára... nos ő nyilván nekiállt kiabálni és amikor felkeltem fogalma se volt ,hogy mi van miért sír miért fél tőlem(embert ennyire nem láttam félni... halálfélelem) és mondta h meg akartam folytani.
    De akkor még amikor ezeket mondta nem is voltam teljesen ébren és láttam azokat a dolgokat a szobámba és hihetetlen módon féltem, ilyen félelmet még sose éreztem olyan valóságs volt... bár az igazság ,hogy el se tudom dönteni ,hogy mi volt ebből valóság attól a perctől kezdve ,hogy felkeltem kb 15 perc telt el addíg ,hogy ki mertem egyáltalán szálni az ágyból ,hogy a villanyt felkapcsoljam és bevallom ,hogy potyogtak a könnyeim annyira féltem minden lépésnél. Közbe persze amíg meg se mertem mozdulni a lány meg sírt mellettem és ő se mert megmozdulni ő meg tőlem félt. Nos azért írtam le ezeket is mert ,hogy éreztessem mennyire valósgos volt. Sőt most is ráz a hideg feláll a karomon a szőr és én bizony be nem megyek abba a szobába... jöttem fel a lépcsőn most este és valami hihetetlen félelem fogott el akkor amikor belegondoltam ,hogy be kell menjek azon az ajtón....
    Jah amúgy a félelem mértékéről annyit hogy amikor már 3 óra eltetével meg tudtam szólalni
    barátnőm azt mondta ,hogy ő már azért sírt annyira egy idő után mert nem látott embert ennyire félni. Állítólag fal fehér voltam a másik meg ,hogy sírni még nem látott és szinte nem is reagáltam semmire amit mondott csak az járt az eszembe ,hogy meg is halhattunk volna... és hogy megmentsem őt. Bár a puskákat megértem ,hogy fél tőle az ember de hogy gyertyák....
    Szóval elég durva volt és azok a dolgok amiket csináltam közbe azok csa keste jutottak eszembe pl. ,hogy a takaróval próbátam betakarni.... és amikor ez eszembe juott épp telefonon beszéltünk és mondtam barátnőmnek és megint hihetetlen félelem fogott el és nekiáltam sírni...(pedíg félelemtől sose sírtam ... tudom nem kor függő ez de azért 23 évesen nem kéne ilyesmiktöl félni) aztán egy órát ültem egy helybe meg se tudtam mozdulni....
    Tudom ,hogy nem az egész álomról szól de azért elég furcsának találom ezeket a dolgokat a félelmet stb. (bár említettem h halálfélelem de nem győzöm hangsulyozni... h milyen volt aki találkozott ilyennel tudja bár remélem közületek nem sokan....) na a másik meg h szinte sose álmodok, rémálmom meg talán 10 éve volt... ha volt is.

    Na kb ennyi csak gondoltam leírom ha már van ilyen topik.
    (Még az ellenségeimnek se kívánom hogy ilyen történjen velük. :( )

    ui.:bocsi az esetleges elgépelésekért nem vagyok épp túl jó ideállapotban :O

    [Szerkesztve]

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák