Aktív témák

  • Turmoil

    senior tag

    Sokáig gondolkoztam azon, hogy belépjek-e a bloggolók népes táborába. Aztán ma reggel az egyik rádiós játékban szereplő hölgy öröme arra ösztökélt, hogy megtegyem. Miután igen durva segítséggel sikerült kitalálnia (gyakorlatilag megmondták a fijjuk), hogy a feladvány a ''karikatúra'', olyan idétlen örömujjongást vágott le a nyeremények hallatán (póló, sapka, meg még valami), hogy egyből bevillant az agyamba egy mondat:

    Boldogok a lelki szegények.

    Magam nem vagyok vallásos, de ezt teljesen igaznak tartom. Ahogy olvasgattam mások naplóit, látom vagyunk páran, akik mindig találunk valami kellőképpen rettenetes dolgot, amin aztán akár napokig is erős depressziós tüneteket mutatunk, miközben a fenti kategóriába tartozók kvázi boldogan élnek és ezek a rettenetek el sem jutnak a tudatukig. Néha nagyon, de nagyon irígylem őket...

    De nem szeretném, ha csak negatív dolgokról kellene írnom, úgyhogy nézzünk valami pozitívat. Persze ez is negatívan indult. :C Múlt héten megrendeltük párommal az új bahama-beige mosdónkat és fürdőkádunkat. Csak azért, mert keddre ígérték, és ez pont megfelelt, mivel mára szétverték a mesterek a régi fürdőszobát (elég ramaty állapotban vettük át, szóval lehet, hogy egyszerűen szétesett) és ma azzal indult volna az új építése, hogy kádat a helyére... A mosdó meg is jött tegnapra, de a kád nem. Ha nem mondják biztosra, akkor nem rendeljük meg. Szóval kenjék a hajukra, nem érdekel, ez már az ő bajuk, rajtuk marad, hacsak nem veszi meg valaki más...

    Ugyanis ma reggel elugrottunk egy kis fürdőszobás boltba és megvettünk egy fehér mosdót és kádat. Ez utóbbi azért szimpatikus, mert kicsit szélesebb az átlagosnál, és így talán én is elférek benne kényelmesen. Na jó, azért a 150 cm-es hossz nem éppen erről szól, de hát a fürdő is csak 160x160, úgyhogy csak állva, vagy átlósan férnék el a 185 centimmel...

    Most már minden a mesterembereken, no meg az időn múlik, és lassan beköltözhetek életem első saját lakásába. Így 31.5 évesen egész jó eredményt futottam:U Aztán már csak fizetni kell a kölcsönt, vissza, keményen...:O



    [Szerkesztve]

    Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

  • Turmoil

    senior tag

    Kellemetes hétvégét mindenkinek...

    Sajna, amig nem készül el a lakás, nem költözök oda és nem köttetem be az ADSL-t, addig otthon nincs net, hétvégén is csak akkor, ha ellátogatok anyámékhoz és bekapcsolom az ott árválkodó gépemet. Többek között ez az oka annak is, hogy már több mint egy éve eléggé inaktív lettem PH! fórumokon, talán 10 hozzászólást produkáltam ez idő alatt. Így már a fórumozók felét se ismerem föl, még névről se, de még van pár ismerős...:)

    TV-t csak óvatosan nézek, rádiót is alig merek hallgatni, mert a végén még megsajnálom Zalatnay művésznőt. Azért nem semmi, elbugázott a haverjaival sok-sok milliót, annyit, amennyit életemben nem fogok együtt látni, és úgy állítják be, hogy voltaképpen ő az áldozat. Siralmas. Vagy inkább nevetésges?

    Ha esetleg valaki tud egy űrhajóról, ami elvisz egy kellemesebb bolygóra és szerez rajta két helyet nekem, azt meghívom egy sörre ;)

    Akárhogy töröm a fejem, semmi negatívat nem tudok összeszedni, amin még siránkozhatnék. Ha még tovább folytatom és nem változik az eredmény, akkor a végén jó kedvem lesz.

    Ez jó is lesz végszónak, hátha így maradok egész hétvégén :C

    [Szerkesztve]

    Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

  • Turmoil

    senior tag

    Ó, azok a csodás hétfő reggelek...

    Itt ücsörgök a billentyűzet előtt, nemrég elintéztem a telefonszámlám és a közös költség átutalását a megfelelő helyekre (remélem nem kevertem össze:) )
    A reggel jól indult, aztán csak megérkeztem a Céghez.

    Több, mint egy éve, mióta ideiglenesen Kispest lakója vagyok, ma először jöttem végig úgy a Vaspálya utcán, hogy nem rázta szét az agyam a nem kicsit foghíjas macskakő. Az út még nincs kész, de az egyik oldalon már a végső burkolaton lehet végighaladni és ez egész kellemes érzés volt. Mire elköltözök Kőbányára, teljesen be is fogják fejezni:U
    Na jó, ennyire nem siratom, de azért más érzés egy sima úton haladni...

    Szombaton délelőtt telepakoltunk egy 4 m³-es konténert az új lakás régi belsejének maradványaival. Nem gondoltam volna, hogy ennyi lesz. Csak vittük a zsákokat, a lepusztult bútormaradványokat, régi padlószőnyeget, és mindig volt még egy adag, meg még egy, meg még egy... Pedig már olyan üresnek néz ki.
    De az emlék még napokig kínozni fog, izomláz keverve egy kis meghúzott izomzattal:O

    Már úgy költöznék, várom az első napot, amit ott fejezek be, amikor nem kell tovább menni, le lehet dőlni és ott aludni. No meg a többi első dolgot: ......................................... (képzeljen mindenki ide amit akar:DD) Azért segítek, hátha van, akinek nincs ötlete: az első terepasztal felépítését, az első ''megőrülök, nem megy a NET!'' felkiáltást, az első leejtett poharat, az első ''nem így kellett volna berendezni'' kezdetű veszekedést és mindent, amitől úgy érzem, hogy az az otthonom és nem csak egy lakás valahol a dzsungelben. :C

    Ma este foci, három hét kihagyás után. Talán a haverokat meg a labdát még megismerem. Az izomláz szinte garantált, már előre rettegek, nagyon nem szeretem. Viszont nagyon hiányzik a mozgás, úgyhogy le fogom győzni a félelmet és szanaszéjjel focizom a lábaimat. Majd igyekszem nem nagyon siránkozni az elkövetkező napokban. :)

    [Szerkesztve]

    Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

  • Turmoil

    senior tag

    Viva la izomláz... :)

    Tegnap rendesen kifociztam magam. Hajtós két óra volt, jól is esett.
    A társaságunk történelmében az ''öngólok éjszakája'' vagy valami hasonló idétlen néven fog fennmaradni. Valami iszonyatos mennyiséget sikerült összehozni.:)

    Utána vacsi a törzshelyünkön, majd irány haza... (egyelőre ''anyósomék'' lakásába). Na itt már nem volt olyan heppy a helyzet. Barátném kicsit nagyon feszült volt, tanulni akart volna a mai vizsgájára, de az anyja nem túlzottan támogatta ebben, társasághiányát folytonos tesz-vesz-pakol kúrával próbálta enyhíteni, amibe beletartozik a lakásban tartózkodók kerülgetése. Így pedig mindent lehet, de nyugodtan tanulni biztosan nem. Szóval félholt állapotban hazatérve szembetaláltam magam a szikrázóan feszült kedvessel. Ennek következménye, hogy egy röpke fél óra alatt én is hasonló állapotba kerültem. Ehhez hozzásegített, hogy szétszakadt a zuhany csövének gumibélése, így nem lehetett normálisan zuhanyozni se. Sikerült a slaggá alakított zuhanycsővel valahogy megoldani, de rendesen elázott a fürdő. Ráadásul a meleg vizet nem lehet rendesen elzárni, ennek köszönhetően kicsit le is forráztam magam.
    Plusz ugye nyári rezidenciájukról hazaköltöztek a szülők, így életterünk ismételten a kibírhatatlan 12 m²-re csökkent. Nem túl egészséges...

    Ma reggel ismét szembesültem a zuhannyal, ma veszek is gyorsan egy új csövet. Bárcsak átköltözhetnénk már az új lakásba!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Meló felé menet szokásos event, egy hülye szuzukis bénázott előttünk. Újabban szinte minden napra jut legalább egy ilyen. Toleranciaszintem kezd erősen zuhanni, a feszültség meg fokozódik. Ha szembekötnének Pakssal, lehet, hogy az erőmű húzná a rövidebbet. :O

    Na utzu neki, reggeli, aztán meló 1000-rel... Na jó, csak 50-nel, mégiscsak városban vagyunk:Y

    Meséljetek valami szépet! Plíííz!

    Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

  • Turmoil

    senior tag

    Tegnap jártam kint a lakásban: majdnem elsírtam magam, olyan szép a hálószoba, pedig a padlószőnyeg még le sincs rakva. De a tapéta telitalálat, az ablakok és a plafon is gyönyörűen meg van alkotva.

    Ma reggel hívott a bankos ember, hogy megkaptuk a hitelt, jövő héten mehetünk szerződni. Hurrá és jajj-jajj. Hurrá, mert megkaptuk, jajj-jajj, mert azt vissza is kell fizetni. Nem mondom meg, elég sokat...

    Túl vagyok egy röpke 3 órás meetingen és kezdek baromi éhes lenni. A szünetben lenyomtam a óriás-pöttyös rudit, de semmi reggeli és már ebédidő van.

    :DD :DD :DD :DD :DD SÜT A NAP!!!! :C :C :C :C :C Imádom.

    Csak azt nem bírom egykönnyen kiheverni, hogy idén nyáron egyszer nem voltam strandon, vagy akármilyen vízparton, csak egy szálloda félig fedett medencéjében pancsoltam 1-2 órát. Mondjuk szabadságon se voltam, mindössze két hétig nem melóztam, de azért, mert kivették a mandulámat. Így 31 évesen ez nem olyan pikk-pakk dolog, annyira sem, hogy nem mertem ébren bevállani, úgyhogy az altatás utóhatásaival is bírkóztam. Na ezen a két héten volt 40 fok meleg július közepén :(

    Szerencsére már el is felejtettem az egészet, egyetlen emlék, hogy az állkapcsomat kicsit kiakasztották és néha ropog és fáj...

    Akkor most elindulok vadászni, legyetek rosszak! :P

    Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

  • Turmoil

    senior tag

    Ma nagyon súlyos aláírásokat kellett produkálnom: megkaptuk a hitelt, és erre szerződni kellett... Plusz közjegyző, plusz életbiztosítás, plusz értékbecslői díj, úgyhogy azonnal legomboltak rólam több, mint 150k-t, hogy egyáltalán megkapjuk, és novembertől fizethetjük a törlesztést, ami szintén nem lesz kevés, és 4 éven át nyögjük majd. Csak ki ne rugjanak közben:Y Az vigasztal, hogy legalább nyugodtam meghalhatok közben:F, mert a biztosító ilyen esetben kifizeti a teljes tartozást, nem szakad kedvesemre az 'áldás'. Azért, ha lehet, ne kerüljön erre sor! :)

    Egyébként hulla fáradt vagyok. Mondjuk 5-6 óra alvással nem is várhatok mást. Jó lenne elhúzni legalább egy hétre valami ingerszegény környezetbe. 3-4 nap végigalvás, 2-3 nap aktív pihenés, 1 nap erőgyűjtés után talán bírnám megint néhány hónapig a strapát.

    Mindeközben zajlik az élet, én meg bambán pislogok:U

    [Szerkesztve]

    Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

  • Turmoil

    senior tag

    A ''semmittevés hétvégéje'' címmel lezajlott műsorunkat látták...

    Szombaton aludtunk egy nagyot, este (hajnali 1 körül) elszaladtunk bevásárolni, vasárnap is aludtunk nem keveset, aztán döglés a tv előtt.
    Este kipróbáltuk az ''Oroszlánszív'' c. társasjátékot. Nem rossz, de a Catan sokkal hangulatosabb...

    És emellett tényleg nem csináltunk semmi publikusat. Mégis olyan fáradt vagyok, mintha hónapok óta nem lenne hétvégém. Pedig csak hónapok óta (március) nem voltam szabadságon és tele a fejem a melóhelyi undorral. Ki kellene venni 2-3 hetet...

    Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

  • Turmoil

    senior tag

    Na most aztán nem mondhatom, hogy semmit nem csináltunk a hétvégén...

    Pénteken elintéztük az utolsó papírokat a bankban, sógórom aláírta, hogy semmi követelése nincs a lakással kapcsolatban, mert megkapta a teljes vételárat, szóval most már tényleg csak a törlesztés van hátra.
    Aznapra szabadságot vetünk ki és 10 kukás-zsákot töltöttünk meg további romokkal, pedig tényleg azt hittem, hogy mindent elszállítottunk már, ami nem kell. Na jó, 31.5 m² padlószőnyeg, meg a tapétázás során hátramaradt csomagolóanyagok, leszerelt elektromos cuccok is foglaltak némi helyet.
    Vasárnap estére, két komolyabb barkacsüzleti bevásárlás után eljutottunk ahhoz a pozitív jövöképet előidéző állapothoz, hogy a leendő nappalinkban beigazítva, leragasztva a helyére került a padlószőnyeg és a két szoba közti átjáróba felkerült egy világító berendezés. Hirtelenjében mindkét helyiség elkezdett ''otthon'' jelleget mutatni. Ez annyira feldobott, hogy sokáig csak feküdtünk a szőnyegen és a plafont bámultuk és élveztük az érzést, hogy igen, ez a saját otthonunk!!! :C
    Ez úgy este 8 felé volt, így nem maradt idő a hálószoba szőnyegesítésére, pedig az még szebb lesz, a fehér plafon és a narancshoz közelítő, természetes hatást keltő mintával rendelkező tapéta mellett egy szenzációs mélykék padlószőnyeg nagyon ütős lesz. Ha az is kész lesz, onnan már nem fog senki kirángatni egykönnyen:))
    A korábban említett lámpa is megér pár szót, találtunk az energiatakarékos izzók között egy gyűrű alakút. Nagyon jól illik a búrához és formája miatt nagyon jól bevilágítja a környezetét. Már csak 7 hasonlóan jót kellene találnunk és mindenhol lenne fény :D
    Nem is gondoltam volna, hogy ennyit számít egy lakásban a jó megvilágítás. Mindig tanul az ember...

    De ha már elektromosság: a régi padlószőnyeg (két réteg volt, a felsőt már felszedtük a festés előtt) felszedése előtt fel akartunk takarítani, hogy a rajta levő por ne másszon föl a falakra. Szereztünk egy takarítógépet...
    Egyrészt: a felszívott port kinyomta az oldalán
    Másrészt: leégette az egyik vezetéket a biztosítéktáblán, úgyhogy villanyszerelő.
    Még szerencse, hogy volt ismerős, aki vasárnap hajnali 8-kor hajlandó volt kijönni és kitalálni, hogy mi a hiba (mi csak annyit észleltünk, hogy nincs áram, pedig az automaták fel vannak kapcsolva) és meg is javította. De addigra már felszedtük a szőnyeget, szóval a por szanaszét. Persze így is maradt mit felporszívózni, egy sebtiben beszerzett porszívóval, de ez legalább a specifikációnak megfelelően működött, így estére sikerült is lerakni az új szőnyeget.

    Nincs kedvem dolgozni, mennék és csinálnám tovább:)

    Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

  • Turmoil

    senior tag

    Reméltem, hogy valami derűset írhatok ma, de sajna nem az igazi... :F
    Inkább le se írom, a lényege, hogy utálom, majdnem allergiás vagyok a cigaretta füstjére. Mások meg sokat szívnak. Ebből néha kellemetlen helyzet származik. :(

    Azért jó is történt, lassan lakható lesz végre a kégli:)

    Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

  • Turmoil

    senior tag

    Csak, hogy írhassak valami teljesen pozitívat is.
    Február óta szenvedünk a cégnél egy biztonsági szoftver biztonsági beállításaival, röviden egy user-eket menedzselő szoftver jogait próbáltuk a szükséges minimumra leszorítani - sikertelenül. Jópár kört futottunk, mivel a szükségesnek ítélt jogokkal mindent rendben megcsinált a szoftver, csak éppen hibát jelzett. Hiába próbálkoztunk a fejlesztőből kicsalni némi infót (ugyanis a pontos működést nem hajlandók leírni - elég ciki rájuk nézve:( ) sem hálózati forgalom elemzéssel, sem a logok tartalma alapján nem sikerült kitalálni. Kb. két havonta ujra erőt gyűjtöttünk és nekifutottunk, bevontunk mindenféle szakértőt, nulla eredménnyel.

    Err most, egyedül ültem a szobámban, és 2-3 óra próbálgatással, kb. 30 új userID létrehozásával sikerült megtalálnom azt a 2 k******a beállítást, ami hiányzott ÉS SENKI NEM VOLT HAJLANDÓ ELÁRULNI, HOGY EZEK AZOK!!! (Vagy nem is tudták, vagy nem akarták tudni, stb...)

    Szóval rájöttem és ez nagyon feldobott. No meg hatalmas jópont lesz a főnökeim felé. Már csak jól kell előadnom feléjük, hogy akkor eddig miért nem jöttem rá.
    (Persze nem gond, semmiféle hivatalos képesítesem nincsen Active Directory menedzselésben, nem is ezzel foglalkozom, de azért ragadt rám valami az idők során... :) )
    Szóval ők is örülni fognak és az sosem árt:DD

    Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

  • Turmoil

    senior tag

    Tegnap megnéztük AVP-t...

    Háááát, és izééééé. Szóval emlékeim szerint egy horrorfilmen, vagy legalábbis egy izgalmas sci-fi-ben a nézőtéren max sikításoknak, mély sóhajoknak, és hasonlóknak szabadna hallatszania a popcorn recsegés közben, de biztosan nem

    HARSÁNY NEVETÉSNEK!!! :Y :Y :Y :Y :Y

    Ez a film egy katasztrófa, annyira rossz, hogy nem jó. Annyira még nem rossz, hogy már jó legyen, csak annyira, hogy ne legyen jó. Azon kívül, hogy az alienek kifejlődése és normál méretre növése mindössze 20 perc, a szereplők hülyesége határtalan.
    Egy 100 éve elhagyott bálnavadász-telepen (nem tudni, akkor hova tűntek az emberek) lemennek egy alagútba, amit 30 fokos szögben fúrtak 600 m mélyre egyetlen nap alatt (valójában pár másodperc). És ez senkinek sem annyira gyanus, hogy visszaforduljanak.
    Persze a csúcs, amikor az utolsó predátor a frissen kinyírt alient kibelezi és a fejéből pajzsot, a farkából lándzsát csinál a tökös (ergo egyetlen túlélő) csajnak. :F

    Szóval egyszerűen vicces volt. Jó szórakozást! :DD :DD :DD

    Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

  • Turmoil

    senior tag

    Jó régen írtam, de már elegem volt a ''ma is egy nappal közelebb kerültünk a költözéshez'' témájú hozzászólásokból.

    Ráadásul messze nem sikerült olyan gyorsan a költözés, mint szerettük volna, DE!

    Tegnap este 10 óra környékén felhordtuk az utolsó dobozt és bőröndöt, ami ahhoz kellett, hogy ott aludhassunk és kijelenthessem, hogy végre életemben először saját tulajdonu lakásban aludtam!!! :D Hihetetlenül jó érzés!

    Filmajánló: legutóbb a Hihetetlen családot láttam moziban, haláli. Erre legalább tényleg nevetni meg szórakozni megy az ember és nem is okoz csalódást, jól dolgoztak a készítők!

    Melóhely. Na azt inkább hagyjuk! Vezetőink dolgoznak a legsz**abb munkaadó cím megszerzésén és bár a menstruálós-fejpántos nagyáruházat nem fogjuk lekörözni, azért keményen küzdünk. A dolgozói morál mélyre ásásában már nagyon profik vagyunk, hatékonyságfelmérésestől, karácsonyi nemajándék és aligvacsoráig (2000 HUF/kopf:( ) Az előbbit ráadásul néhány vezetőnk bal****ságának köszönhetjük, ha igazak a folyosói pletykák. És persze még sok apróság, ami úgy jót tenne a dolgozó lelkének, a cégnek meg nem kerülne sokba, de mégsem, vagy csakazértsem. Nem tudom, hogy eszükbe sem jut, vagy szándékosan nem támogatnak ezt-azt, de nem csinálják jól. Persze közben sikersztori a működő rendszer, nagyon büszkék magukra, csak nincs senki, aki meggyőzze őket, hogy nem úgy van. Na mindegy, lesz ez még így se! :((

    A lényeg a lényeg, új helyen lakom kedvesemmel az Őrs v. tér közelében, a repülőket leszámítva szinte semmi nem hallatszik be, szóval nagyon nyugis. Ráfért már egy ilyen hely zaklatott lelkünkre. Tudtam, hogy jó lesz, de felülmúlta várakozásaimat. Pedig csak egy rövid táskás-szemes éjszaka volt, a rakodástól hulla fáradtan nem volt nehéz elaludni, de mégis nagyon jól esett.

    Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

  • Turmoil

    senior tag

    Újabb egy hónap, és nem volt kedvem írni. Most meg azért írok, mert utálom a világot és sz@r a kedvem és és és...
    Szóval inkább ne olvassátok el, amit most írok, csak magam megnyugtatására teszem.

    Tehát, a melóhelyemen egyre rosszabb a légkör, a vezetőséget lecserélték az UFÓ-k és tesztelik az emberek tűréshatárát.
    Lenne mit dolgoznom, de nincs kedvem, viszont a főnököm balra mögöttem ül és még éppen rálát a monitoromra, szóval ha akarja, akkor látja, hogy nem dolgozom, hanem játszom, fórumozok, stb... Ettől persze még a semmittevést sem tudom igazán élvezni, mert a franc se tudja, hogy mikor dörrent rám, hogy ''ejnye''...

    Legszívesebben egyedül lennék, és nem is tudom mit csinálnék.
    Ennek egyik káros mellékhatása, hogy Kedvesem teljesen jogosan úgy érzi, hogy hanyagolom. Pedig nem akarom, csak így sikerül...:( És persze ettől még rosszabba hangulatom, mert tudom, hogy őt ez bántja. Ördögi kör és csak én tudok kilépni belőle, de pont az hiányzik most belőlem, ami ahhoz kellene, hogy megtegyem...

    Szóval ezért van sz@r kedvem:((( :O :F

    Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

  • Turmoil

    senior tag

    Ja, egyébként (kicsit megkésve bár, de) BUÉK!!!! :)

    A ti szilveszteretek milyen volt?

    Az enyém jó szilveszter volt, olyan, amilyet szeretek: betegeskedős - kettesben tévétnézős - gyógyszert szedős - emiatt pezsgőt nem ihatós - hamar elféradós - éjfél után hamar elalvós - utólag bánkódós
    Szerintem.

    Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

  • Turmoil

    senior tag

    Egy kicsit sikerült magamhoz térnem: hétfőn este két óra foci, kedden délután egy órás masszázs, kicsit lecsökkentette a stresszt és tespedtséget, ami az elmúlt hetekben-hónapokban felgyűlt bennem. Egy-két hetente ezt a masszázsosdit el kellene játszani...
    Voltaképpen egész jól érzem magam :)

    Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

Aktív témák