Új hozzászólás Aktív témák

  • Pannonjob

    csendes tag

    Luxemburgi központú szoftverfejlesztő partnercégünk részére keresünk munkatársat Németországba, az alábbi munkakörbe:

    Unix rendszergazda

    Feladatok:
    - Unix rendszer (Solaris 8) rendszergazdai, adminisztrátori feladatainak ellátása
    - Unix rendszerek karbantartása
    - Német nyelvű kapcsolattartás a megbízóval

    Elvárások:
    - Szakirányú informatikai végzettség
    - Kiváló magyar, folyékony német nyelvtudás
    - Unix rendszergazdai szakmai tapasztalat
    - Unix parancssorok, Shell-scripting, Jumpstart ismerete
    - Mobilitás, németországi munkavégzés vállalása
    - Jó kommunikációs készség, határozott fellépés
    - Jó problémamegoldó készség

    Megjegyzés:
    A fenti szakmai elvárások többségében szükség van a jártasságra, másik része vállalati tréningek útján fejleszthető

    Előny:
    - Angol (vagy egyéb idegen) nyelv ismerete

    Amit partnercégünk kínál:
    - Kiemelkedő fizetési lehetőség
    - Külföldi karrier lehetőség
    - Multinacionális környezet
    - Dinamikus csapat

    Kérjük magyar és német nyelvű önéletrajzát, illetve kísérő levelét csatolva küldje el Raffai Gábor kapcsolattartó részére a raffai.gabor@pannonjob.hu e-mail címre!

    Pályázatával kapcsolatban a 0620 326 1996-os telefonszámon érdeklődhet Raffai Gábornál!

    Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.
    www.pannonjob.hu