Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maj-viktor

    őstag

    válasz #16729600 #7599 üzenetére

    (#7594) [chelloZotya vá
    Köcce! :D
    Már egy ideje megvan.... lévén, hogy totál átszoktam ebay-ről (már idejét sem tudom mikor vásároltam ebay-en a memókártyáson kívül), ha keresek valamit tuti ali-ra írom be... max ebay-en is futólag ránézek (de valahoyg mindig az ali-n találom meg jobb feltétellel... szal... de ezt magyarázom mindenkinek, de sokan még így is... jajj nincs PayPal, jajjj no Buyer Protection... de mondom, hogy van, csak "másmilyen", kicsit talán szigorúbb, de pénz nem veszett oda, pedig jó pár száz rendeléses összehasonlítási alapom van... PayPal-t most csak a "visszaposta akciója" miatt szeretem)

    Hát 45/60+nap után más indokkal nyitsz ügyet... (Purchase Protection running out) sokmást nem nagyon tudsz tenni...
    (ha beépíti, nem is enged azzal nyitni - mondjuk most meg nem mondom, hogy volt-e olyan visszatérítésem, amikor fake a TN, de nem olyan indokkal dispute-olok, hogy akkor kinek ad igazat)


    http://prohardver.hu/tema/aliexpress_tapasztalatok/hsz_7355-7355.html

    Én is elég körültekintő vagyok, de rendszeresen kapom a csak számos TN számokat (pedig direkt, csak magas értékeléses eladó, meg alacsony processing time-os, lehetőleg "registered post" jelölésű, meg minden kutyafüle - ahogy a blogposztomba is írtam a 5pontra, amire érdemes figyelni, mégis több mint a rendeléseim fele fake TN-es, semmit nem lehet tenni szinte, csak vársz, hogy megjöjjön rendben a nem regisztrált is... (és ha esetleg később hasonló terméket akarsz venni, nem ettől az eladótól veszem)

    [ Szerkesztve ]

    JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

Új hozzászólás Aktív témák