Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vandor01

    őstag

    válasz V/ #28494 üzenetére

    teljesen megvagyok az ALI val elegedve 126 rendelésbol 7 problémas volt.... 3x ezektol Air toy... ugyabban a semaban a story..... 1x hasonlo egy masik cegnél.... 1x megakadt valahol es nem mozdult tobbet irtam az eladonak ujra kuldte masnap adta az uj TN-t.... 1x meg nem olyant kuldtek amit rendeltem/hirdettek... de jott vmi hasonlo..... 1x 90nap fölött jott meg a cucc a disput addigra lefutott irtam az eladonak van egy default 1euros vagy 0,1 euros? rendelésuk amit fizetes megszakitassal rendeltem megadtam neki rendelés szamot átirta az osszeget azt kifizettem.....
    De ez az Air toy tarsasag... latja, hogy valamit elrontott veletlen vagy direkt? es nem azt valaszolja mister kuldjuk a cuccot it az uj TN... hanem kummant multheten elkuldtuk de TN nincs varjak turelemmel bla bla... kozben meg ugye ALI szerint kiszállitva..... dehogy varok a hazugsagara! Az eloző kettonel sem jott semmi.... most se fog!

    CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

Új hozzászólás Aktív témák