Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • V/

    Topikgazda

    válasz Slyer #28487 üzenetére

    Semmit, ezt a számot a Magyar Posta nem könyveli, így ők ezt nem írhatták be. Azért nem ismeri fel mert ez a szám nálunk "nem igazi" nemzetközi postai nyomkövetési szám.
    Ez az igazi üzenet a nyomkövetésnél: Data about your item not found or error in request.
    AZ UPU kódrendszer ezekkel az A betűkkel kezdődőekre ezt írja:
    AV-AZ domestic, bilateral, multilateral use only, identifying RFID-tracked e-commerce items belföldiként használatos és az AS az sehol sincs említve

    [ Szerkesztve ]

  • vandor01

    őstag

    válasz Slyer #28487 üzenetére

    probald meg kinyomozni hova lett szallitva marmint melyik varosba? ha nem a te varosod? akkor a kis kinyai atbaszarintott én 2 év allatt mar 3x jártam igy az Air toy nevu szarfaszu bandaval..... mindig ugyanazt jatszuk el mindig kulon fizetost kerek 1-2-3 euro de latom mi van... add egy trackert de nem a nekem valot.... nekem nincs is mert sose kapom meg a cuccot ilyenkor azonnal disput ha tudod mellekeld melle a varos nevet oda lett szálitva es nem a te varosodba! persze elotte az eladoval egyezkedj hogy adja meg a te TN-edet foleg ha esetleg fizettel is erte kulon! ha kummant hogy feladta de nincs tracker várjál turelmesen bla bla.... azonnal disput!
    en most ezt futom [link] jol latszik hogy valamit kiszallitottak ezzel a trackerrel VERVIERS-be Brussel helyett.... koszonom hol az en TN-em.. ja nincs? disput.... azt nem ertem miert vagyok ilyen hulye, hogy ettol a cegtol 3x beszopom ugyanazt a story-t :C

    [ Szerkesztve ]

    CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

Új hozzászólás Aktív témák