Új hozzászólás Aktív témák

  • blackmoto

    senior tag

    válasz Viktor0610 #100 üzenetére

    Eszem ágában nem volt letörni bármit is... ;] De valahogy nagyon szúrta a szemem, ahogy végigolvastam a topicot, hogy így meg úgy a hangzása, meg a mély. Nekem E398-am van, és annak elég kiemelkedő hangja van a többi telcsihez képest, (szerintem) amit a magyar piacon szolgáltatóknál kapni lehetet, és senki sem említette meg, hogy azért volt/van már ilyen ''mélyhangkiemelős'' telcsi. Viszont én már nem használom mp3-lejátszónak. Arra egy év után inkább vettem egy iAudio 4-est. :B A kicsi memkari és a baromi lassú feltöltés már megőrjített. :U
    Hogy a telcsihez is kapcsolódjon a hsz-em, azért bevallom, hogy én is kíváncsi lennék rá, mert amikor először láttam róla infot a neten nekem is megtetszett, de mostani fejjel már nem vennék ilyen ''mindentudó'' all-in-one telefont. A technikai újításoknak viszont sose voltam ellene. Pl. az új BenQ-Siemens S88-asra is kíváncsi leszek, ha egyszer ideér. Annál meg az OLED kijelzővel, illetve az elé kerülő plexivel lesznek szerintem napfényben olvashatósági gondok, ami miatt baromi sokan fognak letenni róla, pedig a specifikációi szerint jó telcsi lesz az is.
    Bocs, hogy ilyen hosszúra sikerült. Megszaladt a kezem. :DDD

Új hozzászólás Aktív témák