Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mahrenburg

    senior tag

    válasz Teaway #4019 üzenetére

    Tearoad (#4019) - Szintén csak hülyültem! :O :))

    Tudom én, hogy mire megy ki a játék, Te is csokornyakkendőt szeretnél... :DD :

    Visszanézve tényleg nem nagyon használtam hangulatfejeket, viszont akkor lehet, hogy Milka is komolyan vette az alapjövedelemről szóló részt, akkor gyorsan hívjuk össze a topikparlamentet, és határozzuk meg az alapjövedelem összegét, hogy nehogy azzal az indokkal ne utaljon nekünk az új gazda, hogy nincs meghatározva az alapjövedelem értéke... Szerintem ne essünk túlzásba, ne legyen hétszámjegyű az összeg, az én javaslatom: havi 999.995 Ft. Mit szóltok?

    YeffyohneDJ (#4020) - Nehogymá' bocsánatot kérjél! :D Csak hülyülök! :K

    Bízom benned, minden rendbe jön, kitartás! :)

    Egyébként meg mi bajod lehet, az új gazdától minden topiklakó ezentúl havonta majd' egy millió forintot kap, sőt, az is lehet, hogy ha kicsit Milka nem figyel oda, akkor fontban kapjuk ezt az összeget...

    Ó, basszus, most olvasom, alapjövedelem lefújva, na mindegy, azért legyünk optimisták, hátha mégis...

    Milka (#4021) - Ha már nem láthatod a Voda vörösét, legalább a neved legyen vörös... A prémiumért még fizetned is kellett? Nem adták az új rangodhoz? :))

    Akárhogy is, szép munka, végre van friss összefoglalónk! :C

    (Azért ugye tudod, hogy csak hülyültem mindkét témában... :) )

    Nem lehetne, hogy Players finanszírozná a topiklakók alapjövedelmét? Biztosra veszem, hogy ha megkéred, akkor szíves-örömest tejel... :D
    _____

    Közérdekű közlemény: Ezen hozzászólásban már említettem párszor, de most megerősíteném: Általában csak hülyülök! Néha nem, de az csak ritkán, legtöbbször inkább hüléskedek. Ha nem, akkor is igen, vagy legalábbis úgy kezelendő! Mondhatnám azt is, hogy értelemszerűen, de a legtöbb megnyilvánulásom nélkülöz minden értelmet... Szóval értitek... :DD

    [ Szerkesztve ]

    "Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

Új hozzászólás Aktív témák