Új hozzászólás Aktív témák

  • TeeJay

    félisten

    van egy Sony mp3 discman-em gyári Sony akksival (AA 700mAh NiMH)
    namármost ez az akksi 3éve teljesít szolgálatot a discmanbe gyakorlatilag hetente töltöttem mindig (a töltő 4,5volt 500mA) és manapság már egyre kevesebb ideig bírja.

    milyen NiMH akksit vegyek bele?
    néztem Energizer-t Sanyo-t és Duracell akksikat de az Energizer volt a legolcsóbb ezek közül és 2500mAh volt mindegyik amit néztem természetesen.
    (sokan írták hogy az Energizert is Sanyo gyártja és hogy milyen jó is az)

    megvegyem 1430ért a kettő darab Energizer akksit?

    másik kérdésem hogy van egy 3éves HP digitális fényképezőm persze se adatpert se tölthető akksit nem adtak hozzá és ráadásul 4 akksival megy :O

    szeretnék majd venni egy akksitöltőt nemsokára aztán előtte szétnézek mindenhol ki mit ajánlana nekem.

    egyértelmű hogy tudjon tölteni AA és AAA akksikat, valamit tudjon NiCd és NiMH akksikat tölteni, és nem kell 1órás gyorstöltőnek lennie elég ha 5-6órás (500mA az már gondolom elég gyorsan tölt)

    néztem Sanyo Energizer Duracel töltőket és általában ezekhez adnak 4-6akksit is(2500mAh)

    ezeket megvehetem nem fognak lassan tölteni?
    vagy van olyan töltő ami nem túl drága és van pár hasznos spéci tulajdonsága is?

    mikre érdemes még figyelni?
    láttam sokan írták hogy jó ha tud csepptöltést is a töltő meg az mégjobb ha van rajta túltöltéselleni védelem.

    ha valakinek van valami tippje ne fogja vissza magát :R

    Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Új hozzászólás Aktív témák