Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz #56573440 #27464 üzenetére

    Ezek a hálós mellények nem merevek, a pisztoly súlya pedig húzza előre a mellényt, mindenbe beleakadsz vele, levered a pisztolyt, egy kúszásnál külön élmény.
    Ennek a mellénynek létezik olyan verziója is, amikor a pisztolytok helyén is 3 db állított tárzseb van, ami amúgy kényelmesebb is. Én úgy használtam, használom, hogy bal oldalt tartottam a tárakat, kényelmesebb is a jobb kézben tartott fegyvert innen tárazni, a pisztolytok pedig övre fűzve csípőn, oldalt. A pisztolynak a jobb oldali 1-2 tárzseb lehet, útban van, azokat üresen hagyod. Ráadásul én a nadrágba fűztem az övet, rá a pisztolytokot és felöltözés után ehhez az övhöz húztam hozzá a mellény övtartóját. Mintha overált viselnél, a mellény tartja az övön keresztül a teljes szereléket és nem húzza le a gatyádat. :K
    Persze, a fegyverváltást, pisztolyrántást szokni, tanulni, gyakorolni kell, de sokkal kényelmesebb, stabilabb így viselni a pisztolyt.
    Ez a mellény egy jó alternatíva lehet. Az árkülönbözetből meg kijön egy pisztolytok övre, vagy kicsit drágábban a mellényre.

    Illetve IBA molle mellényen a mellényre tettem fel ugyanígy jobb oldalra a pisztolyt. Kicsit magasabban van így a pisztoly, több gyakorlást igényel.

    [ Szerkesztve ]

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

Új hozzászólás Aktív témák