Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz DNReNTi #27341 üzenetére

    Hopp. Hazai webshopban aksi és töltő nélkül is megáll 86-ban + a 4500 huf. Így annyira nem is igzi a kintről rendelés akkor...

    A rugócserét is néztem, igen jellemzően én mennék mindenhova is, és azért vagyok annyira úri ficsúr, hogy a sárban télen dagonyázás annyira ne mozgasson meg, inkább indoor ilyenkor. Ott meg sokszor sok a 400. Tudom tudom aki nem sáros a végén az néző ;] Arra b tervnek egyébként is szereznék idővel egy cm350m vagy hasonló shotit, for fun az is jó móka. Bár ahogy nézem az se tud többet belsőre mint a 20k-s variációk, csak nem műanyag kint annyira.

    Az ssg meg nem azért fáj, mert drága, hanem mert nagyon kevés esélyt érzek arra, hogy Novritch vagy Silo jellegű élménycunami miatt akárcsak mérhető mennyiségű endorfin termelésre öszökélném az agyalapi mirigyemet :DDD Magyarul szerintem talán szar döntés noskill newbieként 8 mellélövés után üzemszerűen benyalni a bb-t majd elkullogni respawnra. Persze az is megvan, hogy egy m4-el se Dutch The Hooligan leszek, és többet fogok főleg az elején sétálni visszafele mint előre futni, de ahogy nézem a jobb cuccok azért normális bb-vel nem sniper szinten de elfogadhatóan pontosak lehetnek, kap egy red dotot, meg egy 3x-es billenthető nagyítót, aztán meglássuk.

    A rendezvényszervezős móka még mindig pattog, ki hol szokott műanyagba folytani humán erőforrást :DDD Ahogy nézem a környékemen pl kispesten van egész jó és simán olcsó pálya

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák