Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DNReNTi

    őstag

    válasz #56573440 #27342 üzenetére

    A magnifier airsoft letjogosultsagat epp valamelyik nap targyaltuk. :DDD En nem latom semmi hasznat, azon kivul hogy menon nez ki. Tokeletes egy reddot, vagy M4-re linkabb holo. :K

    Ujonckent mindenkepp az AEG az, ami a legtobb sikerelmenyt hozza, nem veletlen van ez leirva kb minden airsoft elkezdesevel foglalkozo posztban. Az airsoft sniperezes talan a legkevesbe szol arrol amit a Youtube 'sztarok' nyomnak a videokban. Kivancsi lennek egy statisztikara, hany embernek all az SSG24, az elso jatek 'sikerei' ota az agy alatt. Amit ezek a sracok a videokban nyomnak, az egy offenziv - es kockazatos -, abszolut nem support szerep, hanem teljesen egyeni frag-vadasz jatek. Arrol nem beszelve, hogy a videok vagva vannak, tehat az nap legjobb pillanatai 6-8 percben, mindez sokszor 'hazai' palyan, ezer ev tapasztalattal. Ha tippelnem kellene egy zoldfulunek mondjuk jutna 30 masodperc hasonlo sikerelmeny. :DDD

    En is szoktam sniper-kent jatszani, de nekem az abszoult kikapcsolodas, inkabb felderites, maszkalas, informacioszerzes, egy ellenseges raj sakkban / tavol tartasa, es nem a leheto legjobb K/D arany elerese. Persze baromi jo erzes valakit, amugy elkepzelhetetlen tavolsagrol (60m+) leszedni.

    Jatekszervezessel kapcsolatban softair. En videki vagyok nem vagyok kepben a fovarosi elettel.

    but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

Új hozzászólás Aktív témák