Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz BaKeSZ87 #1050 üzenetére

    Cyma AK, ha szánsz rá annyit. Talán belül ez húzza legtovább, és a fa hatású műanyagja is sokkal szebb rajta, mint a drágább társaké. A GB, cső+hop-up Marui-kompatibilis, ha mégis széttörne benne valami, van mihez nyúlni. Én fölösleges 30k-t akkor sem Cyma-ba tennék.

    Mellesleg nem tudom, a srác milyen 10k alatti fegyókat hasonlítgatott. Egy G36C AEG volt egyszer a kezemben ebből az árkategóriából, Kunmadarason volt annyi haszna, hogy az emeletről be tudtam ejteni a fedezék mögé a BB-t, így a direktben nem látszó ellenfelet is eltaláltam, és volt olyan rendes a tag, hogy elismerte a találatot, ki is röhögtem a szitut, hogy ilyen a minőségi erősebb AEG-ekkel nem lehetett. :DDD A Boy's AEG-ek meg kész vicc! Egy M16, egy AUG, egy AK mind-mind kisebb, mint egy A/4-es lap, a TM-ik, a kínai vackok meg abszolút használhatatlanok. Amit írt a srác a Cyma shotiról, a tuning annyit jelentett, hogy első körben tett bele egy csövet a 3-darabos helyett, valahogy megerősítette a fegyverházat, hogy szét ne essen az intenzívebb használattól és ha ez jól sikerült, talán tett bele egy erősebb rugót. De nehogy azt hidd, hogy valahonnan M90, M120-asat! Olyan M50-re saccolom. :D Tipikusan a vakok közt félszemű a király esete. És még egy mondat ahhoz, hogy a posztjaimat értse mindenki: nálam a lőtáv a célozható, mondjuk mellalakon pontos lőtávot értem és nem azt, ameddig a fegyver elhord. Felemel a fegyver csövét 60°-ra, hátszélben lövök egy egészségeset, ne adj Isten, seggbelövök egy költöző madarat, majd Afrikában meg kitojja... És erre mondom, hogy mondjuk az én AUG-om 25-30 méteren pontos, mert ez az a táv, amit szélben, szemerkélő esőben be merek vállalni. Ellenőrzött körülmények között, munkahelyem 52 méter hosszú zárt folyosóján 3 lövésből megvolt a kávéspohár, a másik két lövés is A/4-es lapon volt.

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

Új hozzászólás Aktív témák