Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacuss20

    senior tag

    válasz Dupree #23956 üzenetére

    Én a fém midcapet használom arra tudom támasztani is nemharagszik, ha véletlen lehasaláskor hozzáütődik egyéb talaj-tereptárgyakhoz.

    http://gunfire.pl/product-eng-1152204503-250rd-hi-cap-magazine-for-AK-type-replicas-black.html
    Konkrétan ezt használom. Jó mert a 240-50BB-t szinte teljesen kitolja, ha fel van teljesen tekerve. Nem kell közbe tekergetni. Le lehet vele hasalni szépen mutat a fegyverben stb.

    Sérülékeny vagy házilag csiszolnak elé egy víztiszta plexit vagy vesznek 1500-2500Ft van itthon is ennyiért egy védő plexi elég készen.
    A minőségi BB eddig nekem körülbelül csak a madbull és a P&J G&G . A BB One al sem volt még bajom de mások jelezték, hogy nagy a szórása minőséget tekintve. Rockets részemről felejtős..... viszont erről is nyilatkozták, hogy 0.25 kategóriában jó.

    Su-ba én 0.30 G&G "ajánlásával ellátott"-t használok P.S.B.P. márkajelzés van a zacsin feltüntetve nagy betűkkel.

    Valószínű mivel nem minőség irányított az AS termék és BB gyártás ezért kifoghatsz ugyanazon márkából egy zacskó silányabb minőséget is. ( Gyárilag karcos szemmel látható kis lyukak benne kívül stb.) :R :R

    [ Szerkesztve ]

    Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

Új hozzászólás Aktív témák