Új hozzászólás Aktív témák

  • mykos

    aktív tag

    válasz sharpapa #1519 üzenetére

    Nah, hogy megértsd;) Az MP5 volt elöször, megtetszett megvettem, megtuningoltam..majd visszaveszegettem a rugót..sokat játszottam vele,de eljött 2007, ahol elkezdték kitalálni pl, hogy az 9mm-es úgyhogy csak 350FPS max és társai.A másik, hogy a hopupja az mp5 nek nem jó konstrukció ebből fakadóan pontatlan a fegyver. A G3-at én tuningoltam, benne vean minden földi jó, bátymé volt de olcsón eladta. A G3 hopupja az egyik legjobb létező konstrukció, hi cap tárja 450es, lowcap 70es. A tust azért kapta mert elindult a G3SG1 é válás útján, de elakadt...attólmég egy G3, csak rövid csővel. Ez fog változni a hangtompító után..lesz egy megfelelő csőhosszal rendelkező M120s rugóval megáldott közel 400FPS es kültéri fegyverem, és ahogy macilaci is mondta lesz egy cqb fegyver...de a 330FPS-hez sajnos a gyári rugót kell visszatenni, mert a tuningok után M100+ -al 380-at tol :U
    MP5 eladása a mai világban szinte lehetettlen..ezt szerintem mindenki belátja..ezt buktam, van hozzá 4db 200as hicapem, és két 100as midcap..csak a tárak érnek 50ezret, ha ki kéne tennem a fegyót 50ezret kérhetnék kb az egészért. azszem itt a történet vége ;)

    AS8935G, TM G3 Custom, TM DE .50 AE HK, SGS2, SG Alpha ghfr77vvt76buzzu89v 6ztt

Új hozzászólás Aktív témák