Új hozzászólás Aktív témák

  • Thome

    addikt

    válasz stefanitsr #12519 üzenetére

    Láttam már törött V2-t, szokása az orrát lelökni, de akkor most megnyugodtam. Letömítem, kap egy 100-as rugót, aztán érezze jól magát. De legalább lehetett volna szabvány teljesen (nem értem mi köze volt pl a visszaforgásgátlónak a blowbackhez).

    Majd mondom a srácnak a szállítási díjat, hogy ha bekokszol a fegyvere, akkor nem küldözgetjük. Speciel engem a gari nem igazán érint.

    Köszi a választ!

    Meglepő, de a TG féle nóném csájníz 9,6-os akksival még így is simán pörköl 800ROF-fal.

    Meg egy kis mese mára: Kaptam kézhez nem rég egy M4-est, hogy kábelezzem előre, és szerezzek hozzá egy betolható tust... Végül sikerült megcsinálni az előrekábelezést, kb a kézhezvétel után 1 héttel álltam neki, de ez idő alatt fel volt húzva a rugó... Sebaj, legalább gyengült, úgy is erős volt... :DDD
    Na szóval, gb kinyit (már láttam kívülről, hogy bajok vannak odabenn), és páff, az egész szétrepült, de nem messzire, doboz megfogta... Hát komolyan mondom, kezdem megutálni a fegyverszerelést, vagy 1,5 óráig takarítottam ki belőle a retek gépzsírt, amelyet "szakember" tett bele átnézéskor... A tömítés is rossz volt, meg a hézagolás is. Mivel semmilyen eszközöm (hézagoló szett, zsír) nincs itthon, kipucoltam, a fogaskerekeken hagytam egy kevés zsírt, aztán össze is tettem. Orrán-száján folyt ki belőle a cucc...

Új hozzászólás Aktív témák