Új hozzászólás Aktív témák

  • sharpapa

    aktív tag

    válasz macilaci78 #1013 üzenetére

    Sosem mondtam hogy ez jobb lesz mint a többi, és mint mondtam nem a játék alapján választom, ha ő lesz az. Azért, mert régóta nagyon tetszik, mellesleg a játékban kicsit nehézkes Assault-fegyvernek használni, leszámitva hogy a 3ikban lehet rá shotguncsövet rakni gránátvető helyet...Tudom mivel jár, én sem vagyok teljesen hülye, mivel mióta asezni szeretnék csak olvasok állandóan, már lassan lassan képben vagyok szerintem. Egyénbként emellé a beretta vagy socom egész jól passzol, ha már silencer is van rajta (csak ugye ez sem olcsóság). És ahogy másnak az M14 kell (ami nekem is tetszik de sztem esélyem sem lenne vele más AEGek ellen), nekem meg FN2000, vagy G36 kell nem értem miért kell ezért elitélni. A G36C-nek pl rendesen utánaolvastam, és tudom hogy terepen egy AUG vagy egy M16tól kikapok vele, de a hozzá hasonló társai között szépen helytáll. Behajtott váltámasszal (de még kihajtva is) CQB-n nagyon jó, mert viszonylag rövid de erős, és kiegekkel hülyére lehet pakolni. Tudom hogy létezik jobb, de nekem ez kell (vagy FN). Fölösleges ezen vitázni, embere válogatja...Amikor a helyi csapat tagjaival taláálkoztam azt mondták a G36 és társai helyett a Cyma AK sokkal jobban megéri, mert mindenkinek az van, meg hogy full fém, meg sokkal olcsóbb. Most meg mindegyik adná elfelé, vagy rendelik bele a Marui alkatrészeket...haver megvette az R6-ot, 1 hét alatt a dugatyú szorult be, és letört a hop-up tekerője. Ezért gyűjtök inkább rendes vegyverre, és elfelejtem a kínaikat, holott olcsóbbak és hamarabb meglenne.

    a legszarabb hogy emögött meg ottvannak a szülők, akiknek két hétig kellett egy spring pisztolyért könyörögni...

    "Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

Új hozzászólás Aktív témák