Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dylen

    aktív tag

    válasz adalbert1 #4 üzenetére

    Időben közeli nekem sincs, de azért emlékszem elég sok dologra. Ez már kb 12 éve lehetett, amikor anyukám körömrágásom miatt küldött el egy 2 napos tanfolyamra. Mi is tanultuk, hogyan kell lemenni alfába, hogyan lehet eredményesebben tanulni, megjegyezni dolgokat. Olyat is tanultunk, hogyan lehet más emberekre hatni álmukban:) Vagy hogyan lehet kitalálni a másik ember gondolatát. (Ezutóbbit persze 2 nap alatt elsajátítani nem lehetett, és túl fiatal is voltam ehhez.) De volt még sok hasznos dolog, egy füzetszerű könyvet is kaptunk (gyerekeknek szóló), de ezt nem találom, pedig pont nemrég kerestem. De majd még szétnézek.

    bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

  • Dylen

    aktív tag

    válasz Makaveli #7 üzenetére

    Szerintem nem pont ilyenre gondoltál, nem fejtettem ki eléggé, ez csak egy egyszerű dolog volt. Persze mivel gyerekek voltunk, nem is csináltunk túl bonyolult dolgokat, meg csak 2 nap volt.
    Szóval kb 30an lehettünk a csoportban, körben ültünk. Egy vállalkozó szellemű gyerek kiment, addig bent megbeszéltük, hogyha bejön milyen színre fogunk gondolni. Bejött, beállt a kör közepére, és az volt a feladatunk, hogy képzeletben dobáljuk olyan színű labdával a kör közepén állót. Volt aki csak találgatott, volt, aki pár másodperc után rávágta.
    Szóval ennyi volt az egész.:)

    A körömrágásról sikerült leszokni, azt úgy kellett, hogy le kellett menni alfába, úgy, ahogyan már valaki említette (333, 222, 111) és elképzelni 2 tükröt egymás mellett, amiben én vagyok. Az egyik fekete keretes volt, ebben kellett elképzelni magam, ahogyan rágom a körmöm, a másik fehér keretes volt, abban pedig szép körömmel képzeltem el magam.
    És ezt mondjuk naponta lehet ismételni. Hogy mennyi idő alatt szoktam le, nemtudom.

    bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

Új hozzászólás Aktív témák