Új hozzászólás Aktív témák

  • regent

    aktív tag

    válasz tlac #43 üzenetére

    Hehe. Amelyik neked kényelmesebb. Ha viszket vakard meg. Ha máshol viszket vakard meg ott is. Ha továbbra is viszketsz össze-vissza, akkor érdemes orvoshoz fordulni. :) Bár agykontrollal is gyógyíthatod. :)
    Ilyesmik miatt nem fogsz kiesni a meditációból, még akkor sem ha nem vagy gyakorlot. Azt érzi az ember, mikor alfában van.
    Szerintem érdemes ülve próbálkozni, mondjuk karfás, kényelmes széken, láb a földön, nyak-hát egyenes (de ha úgy kényelmesebb, akkor lehet görbe is) fej nem támaszkodik (vagy igen, ha az kényelmesebb) A lényeg, hogy kényelmes legyen. Az ágy sok tekintetben rosszabb. A takaró itt-ott nyom, vagy pont bejön a hideg, vagy nyiszorog az ágy a legkisebb mozdulatra is, és nagyon könnyű elaludni, ami most pont nem cél.
    Saját, és mások tapasztalata szerint is, akkor vagy alfában (illetve akkor szinte biztosan alfában vagy), mikor elkezded nem érezni a kezed-lábad. Tudod, hogy ott van, meg is tudod mozdítani, de minek mozdítanád, hiszen rettenetesen kellemes ez a helyzet (ha akarod mozdítsd meg nyugodtan). A nyakad-fejed is szinte súlytalanná válik, nem kell erőltetned egyszerűen ott van a fejed a nyakad tetején (ezért is jó, ha egyenes ilyenkor a gerincoszlop). Ha belealszol, általában lebukik majd a fejed, és felébredsz, ezért jobb szerintem a nem fejtámlás szék.
    Nekem ez a fej-nyak dolog volt eleinte a legbiztosabb indikátor.

    <{Opal}> mert amikor a férfi kódol, akkor csak a férfi van és a kód, olyankor nem kell nő, mert olyankor a nő egy bug, érteitek?

Új hozzászólás Aktív témák