Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • (ÉN)közPONT

    senior tag

    Hali.

    Két technikai jellegű kérdést szeretnék feltenni PS el kapcs.

    Az első ,hogy a közeljövőben HW fejlesztés elött állok és milyen hardvert javasolnátok (akár konkrét márkákat) ami ideális lenne PS cs5 alá? 775 quad ban és esetleg 1155 ben gondolkodom
    (Psben egy 775-s nagyobb quad és egy 1155-s 2.4 es sandy között nagy a külömbség? a ps javára?)

    4-8 gix ram..gondolom logikusan a 8 gix jobb lenne (2000x2000 - 4000x4000 melókhoz), mivel csak sokadfokon lenne hobbygép ,de nem vetem meg a játék ötletét ti milyen vidkarti javasoltok ami megfelel a CS5 nek és a legutolsó játékéknak egyaránt úgy ,hogy ha lehet Crysis 2 akadás nélkül min 1024*768 ban Fullfullban fusson...Jah és full passzív gépet akarnék építeni.

    A másik dolog ,hogy vki tud e mondani olyan nyomtatót ami alkalmas 3d kocsi matricák nyomtatására és egy munkafolyamatban körbe is tudná vágni? Roland cuccait megnéztem egy csoda ,de kicsit olcsóbb kéne :-/ ...vagy az is megoldás ,hogy nyomtató és vágógép....precíz holmik kellenének megfelelő felbontással (fotórealisztikus képek is) és vágóprecízitással !

    Itt is típusokat kérnék ,hogy szerintetek ilyen melóra mit is lenne érdemes venni?
    Árban a nyomtató/vágó masina 1M alatti kat mindenképp
    Pű be is jöhetnek linket ilyen holmikról.

    Köszi :R :R :R

    Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

  • (ÉN)közPONT

    senior tag

    válasz ViZion #9075 üzenetére

    Köszi köszi !!! :R :R :R

    Intel 775 Q9000 es szériára gondoltam vagy 1155 sandy re...bár a 775 kifizethetőbb ..gondolom azért van külömbség PS alatt is !
    ATI 5000-6000 es szérián törtem a fejem
    Club 3D Radeon HD5750 Noiseless 1024MB PCIe (CGAX-H57524)
    Talán ezen el tud indulni egy egy játék normálisan ha nem nyakig húzom a felbontást :D

    ...az melóra és játékra valszeg kis felbontásban elégséges lehet?

    FSP ZEN en én is törtem a fejem...Hűtőből Be Quiet DARK ROCK PRO C1 ...ebből száműzném az egyik ventit :)...asus silent K réz változat van a mostani gépembe és nekem kissé hangos ..ezért is forszírozom a passzív hűtés felé a haladást :DD

    Már csak a nyomtató vagy plotter kérdés ami nyitott :-/

    Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

  • (ÉN)közPONT

    senior tag

    válasz BonFire #9094 üzenetére

    Ilyen esetben a gugli a barátja...Az jövőbeli ügyvédje már kevésbé :DDD

    ON: vki tud mondani olyan plotter márkát..vagy nyomtatót ami alkalmas 3d-s kocsi matrica nyomtatására? ...olyan gép lenne előnyben ami bonyolultabb formákat is képes körbevágni + fotórealisztikusan is tud nyomtatni , és nem ártana ha olcsóbb lenne mint a Roland gépei..amik fogalmak ebben a szegmensben ,de árban sajna kevéssé kisvállalkozóbarát :DDD...Ha ilyen gép nincs akkor nyomtató és vágógép együttes is szóbajöhet..

    THX :R :R

    Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

Új hozzászólás Aktív témák