Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szabee87

    tag

    HI Mindenki! Tudom h. nem idetartozik, de itt is feltenném a kérdést:
    Nekem a 7-es Quark-kal lenne problémám:
    Adott 4 gép: mindegyiken fennt van a 4-es és a 7-esQuark, a 4-gyel semmi gond, a 7-es viszont a 4 gépből 1-en működik "normálisan". A probléma: Mikor a kész anyagot próbálom lementeni pdf-be, akkor az alábbi hibaüzenet jelenik meg:
    Hibajelenség
    1oldallal simán megcsinálja, de több oldalnál "leakad". Azon az egy gépen meg tökéletesen megy akár 1 akár több oldalt mentek le. Átnéztem az összes beállítást, menüpontról menüpontra, írtam külföldi fórumokba, de senki nem tudott még magyarázatot adni h. miért csinálja ezt a gép.

    Bennetek bízok srácok, hátha tudtok nekem segíteni.
    Előre is köszönöm:

    Szabee

    ♠+♠ A hardver az, amivel ha elég sokáig játszol, eltörik. A szoftver az, amivel ha elég sokáig játszol, működni kezd.. ♠+♠

  • Szabee87

    tag

    válasz Rayyy #603 üzenetére

    Hi! Quark újratelepítés nem volt. A windows 1x se volt újratelepítve így a quarkot is 1x felrakták előttem, lefrissítették és használták. ECRM driver, ill egy PS driver van fenn a gépeken. Mindenhol ugyanaz. a 4 gép csak hardverügyileg különbözik ( P4 2.4-3.0Ghz) Plugin v. kiegészítés: Az XTensions -re gondolsz? Néztem mindenhol u.az

    Megpróbálom újrarakni a nyomtató (PDF) drivert hátha segít. Köszi Rayyy! :R

    ♠+♠ A hardver az, amivel ha elég sokáig játszol, eltörik. A szoftver az, amivel ha elég sokáig játszol, működni kezd.. ♠+♠

Új hozzászólás Aktív témák