Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rabbit96

    csendes tag

    Üdv!

    Van egy Acer Aspire V15 V5-591G-55TU típusú laptopon (i5-6300hq, gtx 950m)

    A kérdésem az lenne, hogy a hdd magassága mennyi? Mekkora fér bele? 9.5 mm-es is vagy csak a még kisebbek (7mm)?

    Másik kérdésem...most láttam, hogy van benne m.2 ssd slot, nem is vettem észre :N , bár eddig nem is nézelődtem ssd-k iránt. Viszont kéne egy, mivel az 5400 rpm-es hdd lassúcska :O

    Milyen m.2 ssd-t ajánlotok? Illetve 7200 rpm-es hdd-ból melyiket? :R :R

    Köszönettel előre is,
    Zsolti :R :R

    ,,Try to get a better understanding of things, before you make your judgement!"

  • Rabbit96

    csendes tag

    Üdv!

    A két jackes kérdésre a válasz...van egy olyan átalakító, amely jackből kétfelé ,,szétválasztódik" (mikrofon, hang)
    Link: https://www.google.hu/search?q=jack+duo+converter&rlz=1C1PRFE_enHU688HU688&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjhxfT63KzYAhUN66QKHWe5Di0Q_AUICigB&biw=1920&bih=949#imgrc=11Ig87uEJKppjM:

    Egy ilyet szerezzetek be..én is vettem a laptophoz (Acer Aspire V15 V5-591g) felraktam egy realtek drivert, és ha bedugod ezt az átalakítót, elvileg ki kéne adni egy kis ablakot, hogy amit bedugtál (legyen az headset, sima fülhallgató) mire szeretnéd használni...
    Ott pedig a KIHANGOSÍTÓT kell kiválasztani, nekem így működik a mikrofonom headseten.

    Remélem tudtam segíteni! :R :R

    ,,Try to get a better understanding of things, before you make your judgement!"

  • Rabbit96

    csendes tag

    válasz Wa2x_ #31842 üzenetére

    Üdv!

    Szerintem minimum legyen 8 giga RAM. Ha a képszerkesztés alatt nem a 3d animációkat érted (gondolom nem :DD ) akkor szerintem elég az i5-7300hq proci is.

    Ha a The Divisiont vesszük figyelembe, oda azért kelhet kakaó (főleg full hdban) emiatt a GTX1050Ti 4 giga-t ajánlom.

    SSD nagyon meg tudja dobni a gépet, én is most fogok venni az elkövetkezendő napokban egy m.2 2280-as ssd-t :K (és nagyon várom már :DD )

    Ha esetleg úgy veszed meg, hogy 1 terra hdd-vel only, akkor sem lehet gond, megnézed, mire képes, ha lassúcska, hozzácsapatsz egy ssd-t.

    Szóval igen, ahogy látom, ezek 250k-nál kezdődnek, gondolom nem a ,,legolcsóbbat" szeretnéd megvenni.

    Tehát: i5-7300hq, 8 giga RAM, 4 gigás 1050ti (személyes vélemény)

    Remélem tudtam segíteni. :R :R

    [ Szerkesztve ]

    ,,Try to get a better understanding of things, before you make your judgement!"

Új hozzászólás Aktív témák