Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • talpas

    aktív tag

    válasz Flashget #945 üzenetére

    Fenntartom, gyártatnak. De! ha valaki ráakad arra a párszáz darab "eredetire"/mit is takar,hogy eredeti?/ akkor lecsap rá:).Anno ha a C-64 hasán germany.volt akkor hűű ez biztos jobb.......Hardwerekről én is így gondolom ill. látom, tapasztalom.

    Megkért szomszédom, válasszak neki wifi-s routert. Közeli üzlet kifigyel, regelve olcsóbb a megrendelt termék, üzletben átvehetem. Csak a gari miatt döntöttem így és az üzletben a két arc sem idegen. P.Bá.is we..hop /direkte így/. 10-én regeltem, 11-én kapom levelet tőlük "Munkatársunk hamarosan fel fogja venni Önnel a kapcsolatot a megrendelés visszaigazolását illetően. Az Ön rendelésének száma: 2011/stb.stb".Gondolom ez auto volt. A levél a spamból került elő :W . Hétfőn azért bementem az üzletbe mert dolgom is volt arra. Szerdára mehetek, megkapom a routert. Szerda /ismerős srác/ router az nincs majd kapok telefonra értesítőt. Nnaa mondom fék, mert még a visszaigazoló mail sincs. Telefonálás, hallom meg sem rendelte x. Enyhe letolás, eligazítás, másik városba levő üzletük intézi. "Rendelj 5 házat mellé routert hozza a futár old meg!".hallom. Húzzak haza, a héten bizt........Ma péntek du.hívom a boltot és ott tartunk, hogy igéretet kaptam, Ő hozza el kb. szerdára :Y. Mail semmi, szomszédom türelmes. Én már ha magamnak veszem, szerdán visszalépek, és rendelek a sok pesti lehetőség közül. A fenti dolgok elszomorítanak, ha megnézed a shop, "küldetésünk" alatti szöveget akkor...nem is mondom.......tovább.

    "Veled, Uram, de nélküled..."

Új hozzászólás Aktív témák