Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NoLF

    addikt

    kb. mindösszesen 3 rendőrös storym van, s mindez elég gyors egymásutánban követte egymást, ezért meg is terhelte lelkivilágom, holott mind3 esetben egyértelműen bűnös voltam stb stb.

    1. céges út, céges autó, céges nolf, megy hazafelé istentudja honnan, kis hazájába, és lőn 6 órája vezet, álmosfáradtéhes, siet haza finit enni, jót pihenni. annak rendje és módja szerint bele is fut egy traffipaxba, midőn beérkezik egy kis településre, és bizony 70re sikerült lelassítani, 50 helyett. yard megállít, 2 delikvens, az egyik egy hasonszőrű kollegával van elfoglalva mint én, a másik odajön hozzám. első igazoltatásom, rögtön szarás is van, remegő kézzel odaadok mindent amit kell, menetlevél, jogsi személyi forgalmi meghatalmazás, stb. fiatal srác az eljáró közeg, 2x lehet. sapka nincs (egy rossz pont, mivel csak úgy intézkedhet ha rajta van a kalap sapka fejfedő), oakley naranccsárga lencsés napszemcsó, zselés haj van, nomeg mellé egy éaza 2-3 pálinkás lehellet. beszélgetünk, papírok a kezében, tudom-e mi történt, és akkor most szabálysértési feljelentés következik, blabla, de jöjjek már hátrébb hogy kényelmesebben beszélgethessünk (na, vazze nolf, nincs nálad egy kanyi peták se, pedig ez kenést akar amint látjuk). papírokat visszaadja (különösebben meg se nézte, meghatalmazást meg menetlevelet alapból el se fogadta ''nem kell az nekem'' jeligére), s kérdezi, hol dolgozom. elmondom hogy s mint, hát, nézze, akkor most nem teszünk feljelentést, adjon egy névjegyet, s ha valamikor ilyen probléma adódna amiben én tudnék neki segíteni, felkeres, viszlát.

    ?????????????????????????????????????????? értem én ezt???????????????? mind1.

    második eset neccesebb az én szemszögemből.
    hétköznap, éjfél, nolf hazafelé tart, haveroknál járt pókerezni, és bizony becsúszott egy sör( ne kérdezzétek hogy az miért kellett, ez van, pöcs vagyok) hát mit ad az égi koma, a házunk előtt 100 méterrel, mögöttem villogva megállítanak. kiszállok, papírok, minden ami kell, és hát tudom-e miért lettem megállítva. hát, mondom igazándiból nem... nos, hát én sárgán mentem át az előbb a lámpánál, és ilyen ködös csúszós időben ez veszélyes, ilyet nem kéne, ezért állított meg hogy figyelmeztessen (áldott jó lélek...) node, nem fogyasztottam én véletlenül alkoholt? mondom, az igazság az, hogy 1 óráva lezelőtt leküldtem egy korsó sört, de itt lakom (mutatom a házat) ide parkolok, jaj ne már, könyörgöm, hasonlók. hát bizony így már tetézem a bajt, veszélyesen vezetek, ráadásul ittasan, most mi legyen. tanakodnak a kollegájával (mindketten fiatal rendőrök suzuki ignissel) aztán hát jó, szonda nincs, bevinni nem visznek, írjam le ezen a nyilatkozati papíron hogy hol mit mikor mennyit, és akkor lesz majd egy kis pénzbünti, és helló.
    megtettem mindent ami kértek/mondtak (végig jó fejek voltak egyébként) aztán nem olyan soká jön a papír hogy bizony én ittas vezetés miatt szándékos szabálysértés miatt kaptam feljelentést, aminek a végeredménye 3 hó jogsielvétel és 50ezer pénzbünti. jajistenem addide a hidegvizet, hát most ez mi a picsa??? főleg, hogy a határozatban le van írva, hogy én bizony azt a kis eldobható nmetommianeve szondát megfújtam, ami elzöldült, és kimutatta a 0,8 ezrelék alatti véralkoholszintet. agyam eldurr, intézkedő nolf bekapcs, nem akarom szaporítani a szót, a lényeg hogy amit aláírattak velem nyilatkozatot, abban benne volt hogy én megfújtam a szondát, csak ezt ők elfelejtették megemlíteni. node innen ez már halott ügy, ha én ezzel vagdalózom, jobb nem lehet már nekem, csak rosszabb, mert ilyenkor szakértő, meg tárgyalás, meg kótyomfitty, amit bizony szerény személyemnek kell majd anyagilag finanszírozni, meg utánajárás, meg tudomisén. így hát maradt az az esély, hogy fellebbezek, hogy első szabsértés, meg midnen ami kell, nemár ilyen sokat meg ilyen durván meg jaj nekem kirúgnak jogsi nélküöl és társai, szóval az eredmény 0 hónap és 35 rugó, részletben fizetendő. kb még örülhetek is neki, sőt, örülök is, mert jogsi nélkül megrohadtam volna.

    3. eset, itt is bűnös a nolf, de a rendőr furán adja elő.

    történik, hogy nolf melózik, vámoltatás van, kamionos bácsit el kell kísérni a vámudvarra, odaérünk, kamionos bácsi mondja nyet papir stempli blabla, magyarul nincs rajta a pecsétünk, vissza kell menni, de má jelleggel. agy bedurran, kurvaélethogymegintasajátbenzinemfogy, visszaigyekeznék a céghez a pecsétért, és bizony ahol 2 perccel ezelőtt nem volt traffi, ott most van, 70km/h, ejnyebejnye hova rohanok. előadom az igazságot, hogy vámoltatás, pecséthiány, ugribugri rosszarcú orosz sofőr, sietek és hát ez van. rendőr (ismét 2x éves) kérdi, hogy akkor én lopott árukkal foglalkozom?

    mi????????????????????????????????????????? ki mondott ilyet?
    elmondom neki mégeyszer, hogy bizony exportunk van, kamion viszi ki mi általunk gyártott cuccot az országból, vámoltatni kell, és ezért kapkodok most én.

    és ismét meggyalázza saját magát: akkor nem foglalkozik motorkerékpárok vámoltatásával? nincs ilyen ismerősöm se?

    ....

    5ezres csekk, viszlát.

    ennyi lenne egyelőre, de sajna mindez 5 hónapon belül. elegem is lett gyorsan, azóta óvatos vagyok és meggondolt(szerűség :) )

    The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

  • NoLF

    addikt

    válasz Scream007 #82 üzenetére

    nincs joguk? -de van.
    ''jó azzal az autóval nem de , ilyen helyzetben, én villany le és padlógáz, most wanted '' - gratulálok
    ''nyár 35 fok időre jöttem vissza Pestre, erre ilyen kérdésekkel zaklatt Maargiiiiitttt)'' - igen, a rendőrnek meg kell kérdeznie hogy milyen idegállapotban vagy, ettél-e már, kakamanó megvolt-e, és a veséddel is minden rendben van, mielőtt elkezdi az intézkedést. hogyne.
    ''ezért kényszerből kénytelen voltam 120szal menni hogy ne egyszerre érjünk oda '' - kényszerből nyomod a gázt? ha nem nyomod, meghalsz? olyan mint fék, létezik szted?

    egyre nevetségesebb dolgokat írsz ember...

    The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

  • NoLF

    addikt

    válasz Scream007 #91 üzenetére

    3. at képletesen értettem, látom te nem vágod. hagyjuk.

    4.et meg csak téged idéztelek, arra értettem hogy a baleset elkerüléséhez nem az a megfelelő megoldás hogy 120ra gyorsítasz, hanem hogy lefékezel.

    de mind1 látom nem vagy képben a normális emberi viselkedéssel kapcsolatban.

    The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

  • NoLF

    addikt

    válasz Sytex #105 üzenetére

    elképzelésem nincs mi köze a 2nek egymáshoz.

    The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

  • NoLF

    addikt

    válasz Frakk #1124 üzenetére

    halmozottan hátrányos helyzetű egyén... ;]

    mod: ha még szőke is, meg ne merd szólítani, menekülj!!!

    [ Szerkesztve ]

    The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

  • NoLF

    addikt

    válasz Snoop-y #3084 üzenetére

    amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten :K ;)

    The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

  • NoLF

    addikt

    válasz Vertigo18 #3086 üzenetére

    35 perc alatt pedig elég sok késszúrást lehet ejteni...

    The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

  • NoLF

    addikt

    hajnalban közterületen pisiltem, egy hullarészeg rendőr kiszállt két közterületis mellől az autóból 30 perc alatt sikerült felvenni az adatainkat, és 5000 ft bírságot szabott ki. szerettem volna megkérdezni, hogy ha ebben a parkban mindenki idefosatja napközben a kutyáját, akkor nekem vajon miért ne szabadna pössenteni egyet ha már a sörtől oly nagy mértékben telített a húgyhólyagom, erre ő azt válaszolta hogy mert mindenkit zavar.
    ezek szerint a kutyafos senkit nem zavar, de ha én a kihalt utcán hajnalban eleresztek egy hugyit ahol senki nem látja (csak főhősünk, és a két közterületis akik a hasukat fogták a röhögéstől, de a végén már én is) akkor 5 rongyot le kell perkálnom.

    ez így jóez? kár hogy nem kértem el az igazolványszámát v ilyesmi, alig bírt kiszállni az autóból, olyan részeg volt...

    mindegy, a szeme előtt megfogtam a csekket amit adott, s mondtam: na én akkor most letakarítom a cipőmről a kutyaszart, oksi?

    erre beesett az autóba, s a két röhögő kartársa társaságában elzúztak.

    befizetni nem fogom.

    The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

  • NoLF

    addikt

    válasz Vertigo18 #3175 üzenetére

    volt egy másik oldala a dolognak, ami miatt nem pattogtam inkább, nehogy én járjak rosszul.
    befizetni már nem tudom, kivágtam a francba dühömben, majd küldenek levelet.

    teljesen elhagyatott helyen, egy fát öntöztünk meg a barátommal, hazafelé tartva. iszogattunk előtte mi is, de vékonyan, s nem ordibálva mentünk haza vagy hasonló, hanem kussban. elmentek mellettünk, aztán visszafordultak és úgy jöttek oda, de a két közterületis alapból röhögve szállt ki az autóból. az elején még meg is kérdeztem, hogy mi ez, kandikamera? vagy komolyan gondolják? nem esetleg a részeg sofőröket, meg a kisöcsémet megkéselő XXXXXXX egyéneket kellene kergetni?

    de amint látom, nem.

    mindegy, volt, elmúlt, mostantól jobban szétnézek, ha az árpalé mindenáron útközben akar kijönni.

    The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

  • NoLF

    addikt

    válasz szasanyi #3179 üzenetére

    nem is járőrkocsival voltak, hanem egy ezüst fiestával, nyilván nem a rendőr vezetett hanem a közteres.

    természetesen a történet szó szerint igaz, de mindenki azt hisz amit akar. nyilván kicsit tompa aggyal eszembe se jutott hogy elkezdjek telefonálgatni ide-oda ezért és azért, főleg hogy nem is tudom ilyenkor mi a teendő. siettünk haza, a végén csak röhögtünk rajta, mint ahogy a közterületesek is a háttérben, mikor már harmadszor tévesztette össze az emberünk az én lakcímkártyámat a haverom személyijével, és fordítva. mondom, az adatok felvétele tartott csupán fél óráig.

    mindenesetre a legjobb, ha hagyjuk az egészet, hisz jó úgysem sül már ki belőle, magyarázkodni nincs értelme, tanácsokra meg már utólag nincs szükségem.

    a tisztelet megvolt a kartársnak, sem a hangnememben, sem a mondanivalómban nem találhatott senki kivetnivalót, nem is szólt egy büdös mukkot sem. én csak kérdeztem tőle a dolgokat, nem mondtam meg neki, hogy mit csináljon.

    The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

Új hozzászólás Aktív témák