Új hozzászólás Aktív témák

  • tildy

    nagyúr

    Én spec abszolút nem tartom magam jónak, viszont fejlődőképesnek annál inkább.

    Tény és való, hogy az olyan programozás, ahol nekem kell valami algoritmust kitalálnom, nos az számomra nem igazán megfelelő, de az amikor kissebb építőkövekből (és most ne delphire gondoljatok) kell összepakolnom valamit, nos az már sokkal jobb:)

    Sajnos eddigi munkahelyeim közül találkoztam már olyannal, ahol a supportos kollega azt mondta:-örülj , hogy felvettek, mert a nagyfőnök szerint műszaki területre nőket itt nem alkalmaznak.Sajnos ennek éreztem később hátrányát is, mivel előrébb jutni csak akkor tudok, ha KÖVETELEM hogy hadd csinálhassam ezt is azt is.

    :U

    Pár embernek félreértések elkerülése végett:ez a topic nem rólam szóól.Ez a topik arról szól, hogy hogyan viszonyulunk nem megszokott, nem általános dolgokhoz.És mivel itt kevesen vagyunk lányok , hölgyek ,asszonyok(?) így elég jó képet kaphatunk a másik oldal véleményéről:)

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Új hozzászólás Aktív témák