Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Raymond

    félisten

    válasz cbalazs01 #21751 üzenetére

    Nekem van Lenovo Explorer [link] [link] [link] es egy HP VR1000 is [link] [link] A Lenovo Explorer valamivel jobb a felcserelheto elso/hatso szivacs miatt, de a HP-nal kevesbe idegesito az orresz. A lencsek es kep mindkettonel ugyanaz es mindketto meh egy Rift CV1 vagy egy Rift S-hez kepest de ha valahol lat az ember kontrollerekkel olyan 150EUR korul akkor szerintem meg mindig megeri beleposzintnek.

    Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

  • sheep

    addikt

    válasz cbalazs01 #21751 üzenetére

    Tesztet nem fogsz találni mert Magyarországon a vr= HTC Vive és Oculus Rift. Én sem nagyon hallottam róla, külföldi oldalakat, fórumokat, YT csatornákat szoktam nézni a naprakész infókért.
    Én is Lenovo Explorert használok lassan egy éve. Kizárólag repszimekre használom, kontroller nincs hozzá. Sok rosszat olvastam róla de olyan jó áron jutottam hozzá hogy úgy voltam vele ha rossz is lesz, ekkora bukta belefér. És persze előtte próbáltam a Vive-ot és a Riftet is, úgyhogy volt összehasonlítási alapom.
    Én abszolút meg vagyok elégedve vele, sokkal rosszabbra számítottam. Összehasonlítva a Vive / Rift párossal, én nem cserélném le egyikre sem, figyelembe véve azt hogy mennyiért vettem. Ha ugyan annyiba kerülne mint az említett hmd-k akkor persze nem vettem volna meg.
    Most tervezem a cserét egy HP Reverb-re, szintén repszimekhez.
    Tekintve hogy nekem nagyon bejött a wmr szisztémája (nincs külső base station, sok kábel, nem kell foglalkozni hosszas kalibrációval, csak bedugod és működik), én maradok ezen a vonalon.
    De igazából ezeket már kitárgyaltuk itt. Ha jó áron jutsz hozzá egy első szériás mwr hmd-hez akkor okés, ha többre vágysz, nem csak ülve játszol, fontos a támogatás, a minél több játék, akkor viszont nem a legjobb választás.

    MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

Új hozzászólás Aktív témák