Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • s7evcsenko

    addikt

    válasz kiskuplung #57660 üzenetére

    Rendben, igazatok van, úgy látom, hogy a felhasználók átlag 70%-ban elégedettek a címekkel, így valóban semmi okuk másként csinálni a játékokat.
    Én a 10%-ba tartozom, de sebaj, majd az lesz mint a ps-el, hogy mikor kijön valami olyan cím, ami érdekel, akkor veszek egy szemcsit használtan, aztán meg megy a piacra.

    Amúgy szerintem egy csöppet javult a grafika AW2-ben.

    [ Szerkesztve ]

    "Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

  • JAO76

    csendes tag

    válasz kiskuplung #57660 üzenetére

    Igazad van,és ezt magamon látom,aki szinte minden nap War Zone-osztam egy "kicsit",hogy ez a Vr most nem arról szól,hogy grafika,hanem a hatása, az élmény játékon belül,és amióta kipróbáltam kb. két hete (Q3),már nem is vonz a monitoros játék."Szörnyű" jövő van ebben a vr-ban,(most csak a játékokra gondolva),és szerintem 15-20 év,és mindenki aki eddig monitoron prüttyögött,az szépen átnyargal a vr-ba.Belegondolok abba,hogy tegnap elinditottam az AW1-et,és elém jött egy hatalmas istenharagja fa,vagy mi,és aztaku...a,meg ránéztem a kontrollerre,és nagyon pofás faágacskás,leveles irányítóm van,hát ezt monitoron 4090 rtx quatum megagiga rammal,nem tudod átadni....

  • Enton

    addikt

    válasz kiskuplung #57660 üzenetére

    Pc vr-on én két vonalat tudok most mondani, egyik sem friss cím de szépen jönnek a vr modok régebbi nagy címekhez, amikbe 1000+ órákat is raktak emberek flatscreenen:

    Egyik a sim/racing vonal, ac acc ams2 pc2 rf2 raceroom és irenting is jó vr-ban, msfs és társaik(aircar ha még nem próbált valaki repkedni semmiben)

    Második vonal a Hl2 episode one vr modok, Fallaout 4, skyrim, resident evil-ek, No man sky(új gamejük is remélhetőleg vr támogatott lesz), serius sam-ek(itt a 4id rész még várandós a vr moddal de reméljük nem felejtik el majd egyszer bepótolni) payday 2,

    Azért akad bőven mivel játszani még ha nem is mind idei cucc de a legtöbbje mai napig frissülget és foglalkoznak a dolgokkal benne(acc vr egy ilyen pl az első verziók nagyon siralmasan fapadosak és rugalmatlanul beállíthatók voltak).

    Reménykedve várom pl az idei WRC vr frissítést de gondolom egy darabig még arra is várhatunk. Ez még egy jó idei PC vr húzócím lenne.
    3-4 évvel ezelőtt nem gondoltam volna hogy ilyen hamar kapunk ilyen minőségi vr támogatásokat, sokszor fillérekért(kávészünetekben mojoló moddereket is etetni kell valakinek).

    Pc vr halálról meg nehéz is beszélni, mire kinézek valami játékot, 2-3 újat be is jelentenek mire meg is megjelenik.

    "just because they are spelled the same doesn’t mean they are the same" And "just because they are not spelled the same doesn’t mean they are not the same" Mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

  • BusinessGuy

    őstag

    válasz kiskuplung #57660 üzenetére

    Annyit hozzátennék PCVR fejlesztés vonalon hogy már csak azért sem fognak kifejezetten PCVR vonalra fejleszteni amiért manapság már nemigen van olyan fejlesztő főleg AAA vonalon aki pc exkluzivot fejleszt. Egyszerüen nem éri meg mert egy szimpla PC játék is alig megy el 1-2 millió példányban nagyon ritka ami ezt megugorja, a pc mindig is warez platform volt és az is marad hiába a DENUVO és egyéb védelmek inkább vár a paraszt a milliós pc mellett akár 1-2 évet is napiszinten a fórumokat telesirva arról van-e már törés a játékhoz mintsem megvegye.....Akkor sejthető milyen jól fogyna egy PCVR stuff, főleg hogy amúgy a jelenlegi PCVR stuffok is nagyjából 3 kattintással egytől egyig lewarezolhatóak külön erre készült applikációból....

    A PCVR reménye a VR modok, az egy egy olyan fejlesztő aki esetleg beleinvesztál a játékában külön VR módra valamint a Sony agymosottsága miatt döglődő PSVR2. Utóbbi lenne a legnagyobb remény ha a Sony nem lenne annyira kretén hogy ragaszkodna az exkluzivitáshoz egy szinte halott platformon aminek az eladásai hónapok alatt a béka segge alá zuhantak, hanem fogná a PSVR2-t szabadon kiengedné PC-re az exkluziv játékokkal együtt. Sokkal magasabb bevételt produkálnának a fejesekkel és a játékokkal is, és sokkal vonzóbbá tenné a VR fejlesztéseket a stúdióknak ha azt látnák hogy többmillió PS és PC felhasználó használ VR-t és várja rá a tartalmakat... Ehhez képest amit ma látnak az a PC amin bár feltehetőleg van alsóhangon 20-30 millió VR user mégis egy HL Alyx alig tudta meglépni a 2 millás eladást, és van egy PSVR2 ami 1 év alatt nem tudott felmutatni 1 millió eladást annak is elég szép része a használpiacon kötött ki igy sejthető hogy milyen bevételt produkálnának az idióta japánok miatt PSVR2 exkluziv-nak eröltetett fejlesztésekkel... Egy jobb komolyabb AAA játék megtérüléséhez legalább 3-4 milliós szoftvereladás kell és akkor vannak nullán. Ilyen eladás maximum akkor jöhet ki jelenleg ha az AAA VR játék kijön PC-re és PSVR2-re egyaránt. A Sony konkrétan azzal hogy a PSVR2 platformot bekorlátozta a playstation-re és leköpte a pc supportot valamint azzal hogy PSVR2 exkluziv játékokat erőszakol a platformra gyakorlatilag tökön lőtte a VR piacot és tökön lőtte a saját magát is... Igy marad a PCVR reménysége a VR modolás és a pár VR móddal támogatoitt AAA játék. A VR reménye pedig az hogy a Questbe pumpálják a pénzt és egyre nagyobb lesz az igény az igényesebb játékokra.

Új hozzászólás Aktív témák