Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • s7evcsenko

    addikt

    válasz barcalaci84 #27556 üzenetére

    Félre értettél, én nem spórolásból nem veszek játékot teljes áron, hanem elvből.
    Mindent megveszek, ami érdekel, de igyekszem minél olcsóbban megvenni, ami már egyfajta hobbi is lett nálam.
    Nem tudom mi szerinted a legjobb játékom, mert ugye az elég szubjektív, hogy kinek mi jön be, de pl a BS-t humble-n huztam be -20%-al $24-ért, ezt azóta kicsit bánom is, mert végigjátszottam benne a kampányt, azóta viszont talán 1x Indítottam el.
    A hellblade-et €16-ért vettem humblen 2018-ban abban a promoban amikor ingyen járt hozzá a vr verzió (azóta mondjuk csak így áruljak), máig ezt a játékot tartom a legjobb vr élményemnek, pedig a lone echot is végigjátszottam, ami szintén bejött, de nem annyira mint ez.
    A Robinsont, a Mosst, elite dangeorust, a Tallost mind €5 környéken vettem, amik ennyi pénzért ajándékok voltam az élményért cserébe.
    Fallout 4, skyrimet talan €10 körül.
    Utóbbi kettővel és ED-vel még nem is játszottam, szóval az lehet hogy ablakon kidobott pénz lesz. :B
    Megveszem majd az asgardot is, ha máshol nem, majd humblen -20%-al, de nem sietek vele, mert még bőven van mit bepótolnom a wow-al elvesztegetett 12-3 év miatt. :))

    "Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

Új hozzászólás Aktív témák