Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Segal

    veterán

    válasz Chal #1925 üzenetére

    Ez a hozzáállás külföldön működik is de az átlag magyar ember még külföldről rendelni sem mer hanem inkább itthon megveszi lényegesen drágábban tök ugyanazt és külföldön való eladás meg tényleg kizárt dolog a számára pedig ebben az esetben lehet hülyére keresned magad. Felteszed licittel az Ebay-re Ships to:
    Worldwide vagy minimum European Union lehetőséggel és sinen van a dolog garantáltan eladtad jó pénzért.
    Megnézném ha hardverapróra tennéd fel fél millióért mi lenne a reakció de szerintem nem a sorba állás a vevők részéről hanem a családfád szidása hogy milyen nyerészkedő vagy...
    Az első mondat meg saját tapasztalat. Én évek óta Ebayről rendelek és ismerősök, munkatársak stb párszor meg szoktak kérni hogy x dolgot rendeljek már be nekik. Meg szoktam tenni de amint szóba kerül hogy nagyon szivesen beregisztrálom őket és onnantól csak pár kattintás és házhoz jön neki amit csak szeretne onnantól inkább nem akar rendelni semmit....
    Aztán idővel visszatér hogy nem lehetne e hogy rendeljek neki...

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Új hozzászólás Aktív témák