Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • izomman1

    senior tag

    válasz fulton #13056 üzenetére

    Van Riftem azzal vagyok egy ideje..
    Brandsetter.hu ajánlat 164 e ft volt. Ez hajós szállítás 2 hónap alatt. Sajnos most nem lehet ajánlatot kérni tőlük felfüggesztették a behozatalt.
    Aztán volna ez a "cég" ami 145 e ft ért hozza be (2-4 hét alatt) ez kicsivel olcsóbb és nem tudom mi nekik a haszon ha már ebbe a posta és az adók is benne vannak.. Bár nem lehetetlen , csak lehet nem biztos hogy legális úton jönne de nem is tudom hogy lehet egy ilyen értékű csomagot haza küldeni máshogy ..
    Aztán volna a Biggapplebudy ahol 720 dollár lenne szállítással együtt , de erre még a vám és áfa rájön 936 dollár magyarán 230 e ft környékén lenne.. jelentősen több. és 5-8 nap alatt érkezik meg..
    Vonzó az ár és picit olcsó de nem mondanám biztos átverésnek annó már egyszer ettől a cégtől kértem ajánlatot (1 hónapja is 400 dolcsi volt ) akkor kicsit olcsóbb 139500 at kaptam de most változott a FT\usd ezért picit több. Akkor elhessegettem lebeszéltem magam , hogy túl kockázatos ne várjak.. Azóta sincs fasorba se a megjelenés. Pimax 8K is majdnem berendeltem , de aztán nem.. Azóta sincs abból se semmi simán egy átverés is lehet még az is... Sajnos ha normális áron akarom kockáztatnom kell vagy ülök szépen a seggemen és játszom az Oculus on a pixelesebb kijelzőn a Skyrim VR-t Még ma eldöntöm mi legyen ha netán berendelném siker akkor örülhettek itt leteszteltem a forrást és ok minden vagy egy nagy pofára esés lesz ez van.. Köszi a véleményeket.. Örültem volna ha valaki itt már használta volna ezt a céget berendelésre de sajnos eddig ilyen nincs.. ezért írtam ide..

Új hozzászólás Aktív témák